Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Агрокебети Онлайн. В Україні оберуть перспективного агрополітика 2020 року

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», освітній проєкт «Агрокебети» та онлайн-видання AgroPortal.ua оголошують про старт I Всеукраїнського публічного онлайн-курсу «Нова аграрна політика України» та Всеукраїнського конкурсу «Перспективний агрополітик України 2020».
Партнерами проєкту «Агрокебети Онлайн» стали компанії Юпітер 9 Агросервіс та Syngenta.
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Мета онлайн-курсу та конкурсу: визначити талановиту молодь – майбутніх перспективних агрополітиків, надати їм навчання від професіоналів-практиків аграрної політики України та забезпечити їм необхідні умови для професійного зростання.

«У всіх країнах є практика підготовки кадрового резерву. Якщо говорити, наприклад, про німецький досвід, то тут кожна політична сила має власний кадровий резерв у формі спеціальних фондів підтримки для молоді та проведення з ними певної політичної роботи. Таким чином, коли ці люди виходять на політичну арену, вони вже пройшли усі командоутворюючі ігри і точно знають, яка стратегія і яка політика має бути у тієї чи іншої політичної сили», — зазначає президент УКАБ, голова Наглядової ради проєкту «Агрокебети» Алекс Ліссітса, говорячи про ініціативу конкурсу.

На його переконання, «Україні ще не пізно почати готувати подібні кадри зараз, адже з кожним роком ситуація буде складнішою, тому на ключові політичні посади залучатимуть людей, які не розуміють елементарного, що таке система державного управління».

Взяти участь у онлайн-курсі та конкурсі мають змогу студенти та аспіранти українських університетів. Участь – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

«Магістерська програма «Агрокебети» має успішний досвід трансформації навчального процесу з офлайн форми в онлайн, тому ми запускаємо проєкт з актуальних лекцій від топових спікерів — «Агрокебети Онлайн». Ми прагнемо сформувати середовище проактивної молоді, яка готова працювати на розвиток країни», — додає керівник проєкту «Агрокебети» Анатолій Циркун.

Етапи проведення I Всеукраїнського публічного онлайн-курсу "Нова аграрна політика України" та всеукраїнського конкурсу «Перспективний агрополітик України 2020»

I етап

Зареєструватися на відкриту лекцію президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», голови Наглядової ради магістерської програми «Агрокебети» Алекса Ліссітси, яка відбудеться 30 червня 2020 р. о 10:00.

Тема лекції: 50 актуальних питань та відповідей про агрополітику України.

Тривалість лекції: 2 години (година – презентація, година – блок питань/відповідей).

Усі зареєстровані отримають у подарунок книгу Алекса Ліссітси «50 питань і відповідей про агрополітику» (електронна версія).

II етап

06-12 липня 2020 р. підготувати власне бачення розвитку сільського господарства та ролі аграрної політики України (2 сторінки тексту формату А4) в середньочасовій перспективі 5-7 років за напрямками: земельна реформа; регуляторна політика; міжнародна торгівля; державна підтримка; розвиток сільських територій.

13-17 липня 2020 р. Відбір Експертною радою 20 фіналістів конкурсу «Перспективний агрополітик України 2020».

III етап

20 липня-23 серпня 2020 р. Усі учасники прослуховують наступні онлайн-лекції, з яких 20 відібраних учасників на конкурс дискутують з лектором, відстоюють свою позицію. Лекції проводитимуться через платформу Zoom. Модератор всіх лекцій: Алекс Ліссітса

Теми та лектори онлайн-лекцій курсу "Нова аграрна політика України":

 • Формування стратегії розвитку економіки: на що звертати особливу увагу в аграрній політиці (спікер: Тимофій Милованов).
 • Політика земельних відносин: українські реалії (спікер: Денис Башлик)
 • Регуляторна політика в агросекторі (спікер: Володимир Лапа)
 • Міжнародна торгівля: як має бути правильно сформована державна торгівельна політика для агросектору (спікер: Наталія Микольська)
 • Розвиток сільських територій (спікер: Олена Ковальова)
Паралельно на сайті AgroPortal.ua відбувається онлайн-голосування 20-ки фіналістів (до 23 серпня 23:00) та оцінювання учасників конкурсу Експертною радою.

IV етап

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ* 24 серпня 2020 р. о 12:00

* При підрахунку результатів голоси онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua та оцінки Експертної ради будуть зведені до 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного конкурсанта від онлайн-голосування — 50, від Експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

Експертна рада:

 • Алекс Ліссітса, президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу", генеральний директор компанії "ІМК", голова Наглядової ради освітнього проекту "Агрокебети"
 • Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2019-2020), професор у Пітсбургзькому університеті, президент Київської школи економіки
 • Наталія Микольська, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України (2015-2018рр.), дослідник у Стенфордському університеті (2018-2019рр.)
 • Олена Ковальова, Заступник міністра аграрної політики та продовольства України (2015-2019рр.)
 • Денис Башлик, Голова Держгеокадастру України (2019-2020рр.)
 • Володимир Лапа, Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (2016-2019рр.), радник зі стратегічного розвитку асоціації "Український клуб аграрного бізнесу"
 • Максим Мартинюк, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2018-2019рр.)
 • Микола Сольський, Голова комітету аграрної політики і земельних відносин у Верховній Раді України
 • Олександр Бакуменко, Голова ради директорів асоціації "Союз птахівників України", народний депутат України VIII скликання
 • Микола Кучер, Член комітету аграрної політики і земельних відносин, народний депутат України IХ скликання
 • Владислав Голуб, народний депутат України VIII скликання
 • Ольга Трофімцева, т.в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2019р.), член Наглядової ради освітнього проекту "Агрокебети"
 • Юрій Мельник, Міністр аграрної політики України (2006–2010рр.), перший заступник голови правління і операційний директор компанії "Миронівський хлібопродукт" (МХП), член Наглядової ради освітнього проекту "Агрокебети"
 • Владислава Магалецька, Заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції (2014-2016), віце-президент SigmaBleyzer, член Наглядової ради освітнього проекту "Агрокебети"
 • Володимир Коломоєць, Генеральний директор Pedersen & Partners Ukraine
 • Тетяна Іщенко, Директор Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, член Наглядової ради освітнього проекту "Агрокебети"
 • Станіслав Ніколаєнко, Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП)
 • Володимир Ладика, Ректор Сумського національного аграрного університету
 • Григорій Калетнік, Президент Вінницького національного аграрного університету
 • Володимир Кюрчев, Ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного
 • Юрій Кирилов, Ректор Херсонського державного аграрного університету
 • Ростислав Подольський, в.о. Ректора Луганського національного аграрного університету
 • Анатолій Циркун, Керівник освітнього проєкту "Агрокебети"
 • Алла Стрижеус, Головний редактор онлайн-видання AgroPortal.ua
 • Дарія Ісакова, Радник Президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» з питань комунікації, засновниця проекту "Anthology business communications"
V етап

ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Церемонія нагородження переможців відбудеться 10 вересня 2020 р. у ході конференції «Ефективне управління агрокомпаніями (LFM)». На захід буде запрошено 10 фіналістів.

Усі 10 фіналістів отримають:
 1. Іменні сертифікати учасника конкурсу
 2. Можливість працевлаштування в УКАБ після проходження співбесіди
 3. Цінні подарунки від партнерів конкурсу
Переможцям конкурсу буде організовано додатково курси риторики, лідерства, аналітичних знань, законодавчої творчості, надані необхідні умови для професійного зростання.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети