АНГЛІЙСЬКА МОВА В АГРОБІЗНЕСІ:

ключ до міжнародного співробітництва та інновацій

59% від усіх експортованих Україною у 2024 році товарів склала агропродукція, про що повідомляє Forbes Ukraine. І українські аграрії прагнуть не лише збільшувати об’єми проданої сировини, але й виготовляти та постачати за кордон власний вітчизняний продукт. Бо це можливість створити в Україні нові робочі місця, зробити країну впізнаваною та, зрештою, суттєво підвищити доходи бізнесу. Що для цього треба? Найперше — це опанування лексики англійської мови та розмовних навичок для комунікації з іноземними партнерами й покупцями. Тому must do на 2025 рік для працівників агробізнесу та студентів, котрі планують працювати у цій сфері, — це вивчення англійської.
Чому важливо, щоб команда вашої компанії володіла англійською
Агробізнес, що працює на експорт за кордон, постійно перебуває у комунікації з іноземними покупцями та посередниками. Щоб успішно вкласти всі домовленості, важливо спілкуватися однією мовою. І в сучасному світі нею є англійська. Вона потрібна для того, аби знайти покупця, обговорити умови угоди, підписати контракт, зафрахтувати корабель для перевезення та, зрештою, отримати зворотний зв’язок й нові замовлення. Проте завдяки опануванню великого об’єму лексики англійської мови ваша команда зможе виконувати значно більше завдань, аніж організація експорту.

Вивчення та запозичення іноземних інновацій
Найбільший аграрний ресурс України — це родючі чорноземи та кваліфіковані працівники. А ось сучасні технології нам часто доводиться запозичувати та закуповувати за кордоном. Це стосується техніки, обладнання, селекції нових рослин, розробки ефективних препаратів для обробки від шкідників та бур’яну, інтеграції у виробництво штучного інтелекту. Таку інформацію можна знайти в професійних виданнях, відеоблогах та інших джерелах. Та щоб її розуміти, потрібно пройти курси англійської мови та багато практикуватися у спілкуванні з іноземцями.

Участь у міжнародних агроподіях
Спеціалізовані конференції, виставки та семінари — це місце, де ви можете зустрітися зі своїми колегами з усього світу та обмінятися цінним досвідом. Прикладом є такі великі міжнародні події, як Bilbao FoodTech World Summit та AGROmashEXPO. Проте для ефективного спілкування потрібен великий запас професійної лексики англійської мови та навички живого спілкування.

Просування українського продукту на міжнародному ринку
Це завдання має багато викликів — вивчення ринку інших країн, адаптація маркетингової кампанії до ментальності їхніх жителів. Тому, навіть якщо ви маєте сильну команду маркетологів, для виходу на міжнародний ринок їхні навички потрібно посилити ще більше. Наприклад, за допомогою онлайн-курсів англійської мови в Green Forest, де можна не лише вивчити нову лексику, але й попрацювати над розвитком комунікативних навичок на заняттях з носіями мови.
Вивчення законодавства інших країн
Робота з експортом аграрної продукції неможлива без розуміння законодавства країн-імпортерів. Це стосується сертифікації, маркування, стандартів якості, вимог до укладання договорів. Відповідно, для розширення експортних можливостей будь-якої компанії, в її штаті повинен працювати англомовний юрист.
Як стати високооплачуваним фахівцем в агробізнесі та чому для цього потрібна англійська

Аби стати успішним фахівцем та працювати в аграрному бізнесі, класичної освіти може бути недостатньо. Бо зазвичай вона дає лише базові знання, не враховуючи інновації, які буквально щодня створюються та застосовуються у цій сфері. Тому, щоб бути успішним фахівцем у майбутньому, вам вже зараз потрібно доповнювати своє навчання мовними онлайн-курсами англійської та іншими актуальними програмами.
Наприклад, проєкт «Агрокебети» прагне зробити освіту максимально сучасною та актуальною, аби студенти могли отримати дійсно практичні знання. Для цього ми запрошуємо гостьових іноземних лекторів та мотивуємо наших магістрів слухати їхні виступи в оригіналі. Це дає змогу краще розуміти тему виступу, а також розвивати власні навички спілкування англійською. А ще ми навмисно робимо такі лекції відкритими, аби послухати корисну інформацію міг будь-який фахівець, котрого цікавить самоосвіта.
Наші випускники — це професіонали, котрі добре орієнтуються у міжнародному агробізнесі та його потребах. А ще вони стають саме тими фахівцями, котрі можуть легко налагодити експорт за кордон та просувати українську продукцію серед іноземних споживачів. Зокрема, це можливо тому, що вони мають великий словник лексики англійської мови та досвід спілкування з іноземцями.
Як вивчати лексику англійської мови, щоб вона допомагала в розвитку бізнесу
Якщо ви прагнете працювати в аграрному бізнесі чи розвивати власні проєкти в цій сфері, англійська стане вашим ключем до успіху. Та опанувати нову мову не так легко, як здається. Тому підготували для вас кілька практичних порад від викладачів онлайн-курсів англійської в мовній школі Green Forest:
1
Визначте актуальний рівень знань.
Якщо ви початківець, вам потрібно пройти базові мовні курси, аби отримати розуміння граматики та вивчити найпоширенішу лексику. Якщо ж ви вже добре спілкуєтеся англійською, то такий рівень дає змогу вчитися на спеціалізованих курсах, де можна опанувати професійну лексику.
2
Поставте досяжні цілі.
Досконало опанувати іноземну мову за кілька місяців точно не вийде, проте можна отримати хороший розмовний рівень.
3
Вибирайте зручні формати навчання.
Якщо бракує часу, віддайте перевагу онлайн-курсам. Їхня цінність полягає також у можливості відвідувати заняття з носіями мови, спілкування з якими допомагає швидко розширювати запас лексики англійської мови та розвивати комунікативні навички.
Опанування англійської для фахівців агробізнесу — це не лише про розвиток кар’єри та підвищення власного заробітку, а й можливість зробити українську агропродукцію конкурентоспроможною на міжнародній арені. А це надзвичайно потрібно нам усім. Тому зробіть 2025 рік роком опанування англійської!
Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується в одинадцятьох закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка»,
Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП),
Полтавському державному аграрному університеті (ПДАУ),
Уманському національному національному університеті садівництва (УНУС).


Проєкт підтримують провідні компанії України:New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Vaderstad, ADAMA, Agrosem, Credit Agricole, Pöttinger, Raiffeisen Bank, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети