Даніель Лактіонов:

«Я мріяв спробувати себе у великій компанії і саме це мені запропонували в Агрокебетах»

Даніель Лактіонов
Даніель Лактіонов — студент проєкту «Агрокебети» та навчається на агрономічному факультеті Таврійського державного агротехнологічного університету. Він проходить практику в компанії «Байєр», яка вже 6-ий рік є надійним золотим партнером проєкту. Даніель прийшов в Агрокебети без досвіду в агро і тому потрапити одразу на практику в одну з топових аграрних компаній стало справжньою історією успіху. Про це ми і написали. Запрошуємо прочитати в інтерв’ю.
  • Даніель, розкажи трохи про себе та як потрапив в агро?
  • Наразі мені 22 роки, отримую ступінь магістра за спеціальністю «Агрономія» і насправді може здаватись дивним, але в агро я потрапив абсолютно випадково. Більшу частину життя я навчався на менеджменті і навіть гадки не мав про те, що можу колись навчатись і працювати в агро.
    Але в один момент захотілось спробувати щось нове та змінити направлення, тому я рішуче вибрав агро – про що я ні разу не пошкодував.
  • Чому вирішив піти в проєкт «Агрокебети»?
  • Про сам проєкт «Агрокебетів» я вже дізнався, коли прийшов на навчання. Нас ознайомили з програмою проєкту та можливостями, які дають навіть для студентів без досвіду в агро. Особливо з проходженням практики в компаніях, стало зрозуміло, що це саме те, чого я так довго чекав.
  • Де ти зараз проходиш практику? Чому обрав саме цю компанію?
  • Я проходжу практику в компанії «Байєр», в головному офісі, м. Київ. Завжди мріяв спробувати попрацювати у великій компанії і отримати досвід саме в регуляторних процесах агро направлення, тому як тільки надійшла пропозиція пройти стажування, я відразу погодився!
  • Хто твій ментор? Яку роботу ти виконуєш?
  • Мій ментор – Олександр Лавров, керівник відділу з регуляторних питань. Саме він і запропонував мені спробувати пройти практику в компанії «Байєр». Олександр дуже гарна людина, яка може завжди розповісти багато цікавого про роботу, та і в цілому підтримати бесіду, коли це потрібно. Схоже, він точно знає, як бути ментором для студентів :)
    Я працюю молодшим спеціалістом регуляторного відділу. Займаюсь реєстрацією прав на сорти рослин, супроводом та опрацюванням подачі документів, анкет, патентів для різних країн, таких як Україна, Казахстан, Киргизстан, Азербайджан та багато інших.
  • Що тобі в цьому всьому подобається найбільше?
  • На практиці подобається те, що є можливість пробувати відразу усе: працівники компанії готові надавати можливість поринути у ті процеси, які вони виконують і це дає більше уявлення про те, як в компанії все взаємодіє між собою. Така залученість і відкритість компанії до молодих спеціалістів, мабуть, найголовніше, тому що це допомагає усвідомити, де більше подобається і де хочеться працювати в майбутньому.
  • Яка найяскравіша подія на даний момент з навчання в Агрокебетах?
  • Магістратура – це і є моя найяскравіша подія! Як мінімум на магістратурі ти вже отримуєш більш глибокі знання і не тільки знання – а ще і можливість використати їх на практиці. Принаймні, так точно все побудовано в Агрокебетах.
  • Твої побажання майбутнім абітурієнтам та студентам?
  • Новим студентам можу побажати бути більш рішучими, не боятись впевненно йти до своїх цілей та використовувати всі можливості, які надаються при навчанні або практиці. А найголовніше – завжди сумлінно навчайтесь, пробуйте щось нове, щоб мати можливість змінювати на краще себе та країну кожного дня.
Агрокебети — це поєдання актуальної теорії та сучасної практики в агро!
Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується в одинадцятьох закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка»,
Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП),
Полтавському державному аграрному університеті (ПДАУ),
Уманському національному національному університеті садівництва (УНУС).


Проєкт підтримують провідні компанії України:New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Vaderstad, ADAMA, Agrosem, Credit Agricole, Pöttinger, Raiffeisen Bank, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети