Соломія Стадник:
«Ще буквально 2-3 роки тому я б ніколи не повірила, що буду в захваті вивчати трактори, комбайни і поля кукурудзи. Це дуже круто!»

Соломія Стадник
Соломія Стадник — студентка проєкту «Агрокебети» та навчається на факультеті аграрного менедженту в Національному університеті біоресурсів та природокористування України. Для навчання в проєкті Соломія приїхала в столицю аж зі Львову та зараз проходить практику в компанії Астарта. Розпитали детальніше про її шлях в агро та підтверджуємо, що не треба боятися змін, коли хочеться спробувати нову спеціальність!
  • Соломіє, розкажи трохи про себе: звідки ти та де навчалась до Агрокебет.
  • Мене звати Соломія Стадник, я з м. Червоноград, Львівської області. Бакалаврат здобувала у Львівському торговельно-економічному університеті.

  • Як ти обрала «Агрокебети» та чому?
  • Мені було цікаво, як працює агробізнес і чи є в цій сфері ніша для мене :) Вступати в магістратуру спочатку не планувала взагалі, але потім побачила рекламу цієї навчальної програми, почала питати серед знайомих відгуки про НУБІП… таким чином почала задумуватися про вступ. Для мене програма «Агрокебети» виглядала якраз тим, що я шукала: загальне розуміння специфіки агробізнесу і спілкування з професіоналами своєї справи.
  • Твої враження від навчання/викладачів. Що і хто найбільше подобається, з чим складно?
  • Від навчання враження, звичайно, позитивні. Я рада, що ми маємо можливість вивчати дуже різнобічні предмети: агроінженерія, агрономія, тваринництво, смарт-технології, бізнес-планування, критичне мислення і т д. Після 4-х років вивчення лише економіки... я була дуже рада! :)) Не знаю, чи можу визначити, який предмет, чи викладач подобається найбільше, але, мабуть, найцікавішими для мене спочатку були профільні предмети агро, бо це була абсолютна невідомість для мене, і все було новим і захопливим.
  • Коли розпочалась твоя практика та як? Чому обрала компанію Астарту? Розкажи про цю компанію з твоїх спостережень.
  • Практика розпочалася 8 квітня 2024 року. Обрала Астарту через її репутацію серед людей, мені подобається соціальна сторона цієї компанії, круто працювати не просто в успішному, великому холдингу, але й знати, що в компанії є цінності.
    З перших днів Астарта викликала в мене асоціації з компанією «Нестле» — моє перше місце роботи. Величезна «машина» і багато усміхнених, заклопотаних людей, які роблять цю компанію такою великою.
  • Ти працевлаштована, чи як практикант? Як думаєш, які перспективи в тебе в цій компанії, або які хочеться мати?
  • Я працевлаштована як стажер. Не хочу загадувати наперед про свої перспективи, але знаю точно, що це — компанія, в якій можна зростати. А це дуже важливо!
  • Яка тема твоєї дипломної роботи? Чому вирішила про це писати та які твої цілі в дослідженні обраної теми?
  • «Оперативне управління і шляхи вдосконалення виробництва» — обрала таку тему, бо вона досить загальна і обширна. Коли я вибирала тему магістерської, я ще не знала, яка сторона агробізнесу буде для мене найцікавішою, відповідно обравши цю тему, я розуміла, що за рік ще подумаю над цим :)
  • Розкажи, що найцікавіше було за період твого навчання/практики?
  • Найцікавішим для мене був 1 місяць навчання, коли ми мали можливість навчатися офлайн. Ми ходили в ботанічний сад вивчати цікаві культури рослин, ходили вивчати техніку, яка є на базі НУБІПУ, проводили різні експерименти на тваринництві, до нас приходили лектори з бізнесу… загалом — це був шалений і насичений місяць, від якого залишилися найяскравіші спогади. Ще буквально 2-3 роки тому я б ніколи не повірила, що буду в захваті вивчати трактори, комбайни і поля кукурудзи. Це дуже круто!
Агрокебети — це поєдання актуальної теорії та сучасної практики в агро!
Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується у дев'ятьох закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка».

Проєкт підтримують провідні компанії України:New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Vaderstad, ADAMA, Agrosem, Credit Agricole, Pottinger, Raiffeisen Bank, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети