Соломія Стадник:
«Ще буквально 2-3 роки тому я б ніколи не повірила, що буду в захваті вивчати трактори, комбайни і поля кукурудзи. Це дуже круто!»

Соломія Стадник
Соломія Стадник — студентка проєкту «Агрокебети» та навчається на факультеті аграрного менедженту в Національному університеті біоресурсів та природокористування України. Для навчання в проєкті Соломія приїхала в столицю аж зі Львову та зараз проходить практику в компанії Астарта. Розпитали детальніше про її шлях в агро та підтверджуємо, що не треба боятися змін, коли хочеться спробувати нову спеціальність!
 • Соломіє, розкажи трохи про себе: звідки ти та де навчалась до Агрокебет.
 • Мене звати Соломія Стадник, я з м. Червоноград, Львівської області. Бакалаврат здобувала у Львівському торговельно-економічному університеті.

 • Як ти обрала «Агрокебети» та чому?
 • Мені було цікаво, як працює агробізнес і чи є в цій сфері ніша для мене :) Вступати в магістратуру спочатку не планувала взагалі, але потім побачила рекламу цієї навчальної програми, почала питати серед знайомих відгуки про НУБІП… таким чином почала задумуватися про вступ. Для мене програма «Агрокебети» виглядала якраз тим, що я шукала: загальне розуміння специфіки агробізнесу і спілкування з професіоналами своєї справи.
 • Твої враження від навчання/викладачів. Що і хто найбільше подобається, з чим складно?
 • Від навчання враження, звичайно, позитивні. Я рада, що ми маємо можливість вивчати дуже різнобічні предмети: агроінженерія, агрономія, тваринництво, смарт-технології, бізнес-планування, критичне мислення і т д. Після 4-х років вивчення лише економіки... я була дуже рада! :)) Не знаю, чи можу визначити, який предмет, чи викладач подобається найбільше, але, мабуть, найцікавішими для мене спочатку були профільні предмети агро, бо це була абсолютна невідомість для мене, і все було новим і захопливим.
 • Коли розпочалась твоя практика та як? Чому обрала компанію Астарту? Розкажи про цю компанію з твоїх спостережень.
 • Практика розпочалася 8 квітня 2024 року. Обрала Астарту через її репутацію серед людей, мені подобається соціальна сторона цієї компанії, круто працювати не просто в успішному, великому холдингу, але й знати, що в компанії є цінності.
  З перших днів Астарта викликала в мене асоціації з компанією «Нестле» — моє перше місце роботи. Величезна «машина» і багато усміхнених, заклопотаних людей, які роблять цю компанію такою великою.
 • Ти працевлаштована, чи як практикант? Як думаєш, які перспективи в тебе в цій компанії, або які хочеться мати?
 • Я працевлаштована як стажер. Не хочу загадувати наперед про свої перспективи, але знаю точно, що це — компанія, в якій можна зростати. А це дуже важливо!