Як аграріям скласти зручний графік для вивчення англійської:

поєднуємо навчання та роботу

Бути аграрієм в Україні — надзвичайно складна справа, адже значна територія нашої держави перебуває у зоні ризикованого землеробства. І зміни в кліматі лише погіршують ситуацію. Тому фахівцям аграрного сектору доводиться все більше і більше часу віддавати роботі. Водночас професія вимагає постійного розвитку, зокрема вивчення англійської. Як поєднати роботу з навчанням, аби не постраждала ні одна із цих сфер? Слід вибрати курси англійської мови онлайн, завдяки яким навчатися можна навіть у відрядженнях та перебуваючи за кордоном.
Більше порад, як налагодити тайм-менеджмент та успішно отримувати нові знання за високого навантаження на роботі, розповідаємо у статті.

Типові помилки у навчанні: самоосвіта, безсистемність, відсутність практики
Коли часу катастрофічно не вистачає, до навчання на онлайн-курсах англійської мови потрібно підходити продумано та відповідально. Зокрема важливо уникати наступних типових помилок, які заважають отримувати якісні знання та провокують лінь:
  • Самоосвіта та безсистемність. Той, хто надає перевагу самоосвіті, ризикує загубитися у великій кількості інформації та отримати еклектичні знання: знаю багато слів, проте не можу скласти їх у речення. Натомість для опанування мови потрібна системна програма, що допоможе спочатку отримати базові знання, а тоді поступово їх розширювати. Це стосується і словникового запасу, і вивчення граматики англійської мови. Також цінною є наявність викладача, який може пояснити велику кількість винятків, різні значення та особливості вживання одних і тих самих слів.
  • Відсутність практики. Наслідком самоосвіти часто стає відсутність практики живого спілкування: можу читати складні тексти з журналів, проте гублюся у розмові. Якщо розмовні навички є важливими для вашої професії, тоді варто надавати перевагу груповим заняттям, де більша частина уроку присвячується комунікаціям. Така практика навчить не лише вільно висловлюватися англійською, а й розуміти англомовних людей.
  • Навчання без стабільного графіка. Щоб добре запам’ятати нове слово, його потрібно регулярно повторювати — бажано щоденно. Інакше виникає наступна ситуація: я знаю це слово, проте не пам’ятаю перекладу. Тому попри щільний графік важливо знаходити час для регулярного відвідування онлайн-курсів англійської мови та домашніх занять. Краще щодень займатися по 10-30 хвилин, аніж один раз на тиждень протягом двох годин.
Важливо давати собі час на адаптацію та помилки — вони є природною частиною навчального процесу. Багато що не вдаватиметься зрозуміти чи запам’ятати з першого разу, проте це не привід відразу кидати почату справу. Терпіння та послідовність є надзвичайно цінними в питанні вивчення нових мов.
Як скласти гнучкий графік навчання на курсах англійської мови онлайн

Ось кілька практичних порад, що допоможуть вам знайти баланс у роботі та навчанні:
  • Вибирайте зручний час для онлайн-курсів англійської мови
Мовні курси в середньому тривають від 1 до 5 місяців. За цей час ви зможете повноцінно опанувати один рівень мови. Аби навчання не забирало робочий час, заплануйте його на найменш завантажений період — пізню осінь, зиму та початок весни. Також завдяки онлайн-курсам у вас завжди є можливість вибрати найзручніший час для занять — вранці, вдень, ввечері, або ж лише у вихідні дні. А ще онлайн-курси P12 пропонують адаптивний графік, завдяки якому заняття можна переносити навіть за 10 хвилин до початку.
  • Додайте навчання в роботу
Розширювати словниковий запас та покращувати розуміння граматики англійської мови можна і поза курсами. Робіть це, виконуючи фахові завдання — читайте про нові методики селекції, сорти рослин, сільськогосподарську техніку виключно англійською. Навіть дорогою на поля пшениці можна слухати подкасти від іноземних аграріїв, одночасно отримуючи корисну професійну інформацію та розвиваючи навичку сприймання англійської на слух.
  • Мотивуйте колег вчити англійську разом з вами
Завдяки цьому ви зможете дати одне одному підтримку та отримаєте можливість повсякчас практикуватися у розмовній англійській, виправляти помилки у вживанні граматики англійської мови, обмінювати корисним досвідом. Зробіть англійську частиною вашого професійного життя, і тоді результат від її вивчення з’явиться набагато швидше. Також вам не доведеться окремо виділяти час для занять.
Аби навчання займало менше часу, також важливо зосереджуватися на конкретних цілях, як то вивчення лексики для аграріїв. Проте починати завжди потрібно опанування базового словникового запасу та граматики.
Як знайти час для вивчення граматики англійської мови
Якщо нові слова можна вчити в розмовах та під час перегляду відео на YouTube, граматика потребує більшої уваги. Адже граматика англійської мови має багато відмінностей від української, а також сотні винятків з правил, що дуже заплутую. Тому ось кілька простих порад:
  • Рухайтеся від простого до складного
Для професійного спілкування достатньо опанувати три основні часи — простий минулий, теперішній та майбутній. Зрозумівши їхні особливості та відмінності у вживанні можете покроково розширювати свої знання. А ось намагатися зрозуміти всі 16 часів за один раз — складна справа, що загрожує невдачею.
  • Працюйте з викладачем
Педагог не просто пояснить правила з підручника, а навчить використовувати їх у мовленні. Також викладач допоможе помітити власні помилки та відразу їх виправити.
  • Позбувайтеся страху помилок
Помилятися у навчанні — це нормально. Тому просто пробуйте, пробуйте, і ще раз пробуйте говорити та писати англійською мовою. Найбезпечніше це робити на курсах англійської мови онлайн, де від неправильно вжитого слова не залежить успіх переговорів з покупцями. Та пам’ятайте, що чим більше практики — тим менше помилок.
Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується в дванадцятьох закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка»,
Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП),
Полтавському державному аграрному університеті (ПДАУ),
Уманському національному національному університеті садівництва (УНУС),
Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ).

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, Credit Agricole, Raiffeosen Bank, Vaderstad, МХП, Drone.ua, Agricom Group, AgroHub, HarvEast, Контінентал Фармерз Груп, Агрейн, Cygnet, Західний Буг, ТАС Агро, Астарта-Київ, LNZ, Український Аграрний Холдинг, Агро-Регіон, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети