«АГРОКЕБЕТИ» — ВСТУП В МАГІСТРАТУРУ-2024

«Агрокебети» удосконалений магістерський проєкт, створений у співпраці бізнесу і навчальних закладів. Тут зустрічаються студенти-однодумці, надається підтримка менторів та передбачена піврічна практика у вибраній компанії.
ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ ТА ЄФВВ 17–21 ЧЕРВНЯ
Радо запрошуємо вас на навчання в проєкті «Агрокебети»! Вступ-2024 триває!
У нас ви можете отримати диплом державного зразка «Магістр» за двома спеціальностями 073 «Менеджмент» або 201 «Агрономія» на базі повної вищої освіти, або ж сертифікат слухача, якщо не маєте повної вищої освіти.
Якщо ви хочете навчатися в Агрокебетах на менеджера, тоді подавайте документи в Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

Якщо Ви вступаєте на базі диплому бакалавра, тоді Вас очікують 2 іспити: ЄВІ з іноземної мови і ЄФВВ з управління та адміністрування.
Якщо Ви вступаєте на базі повної вищої освіти (магістра/спеціаліста) Ви не здаєте ЄВІ та ЄФВВ, а запрошуєтесь на внутрішні іспити НУБіП (додатково проінформуємо вас, після подачі заявки у нас на сайті).

Після реєстрації на сайті, наша програмна координаторка зможе оперативно проконсультувати вас щодо усіх процедур вступу, важливих дат, змін, допомогти пройти по алгоритму реєстрації та подання документів

Важливо! Вступники чоловічої статі мають подати військово-облікові документи (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці).
Якщо маєте термінове питання
щодо вступу в НУБіП
Олена Ковтун
програмна координаторка «Агрокебети»
Телефон: +380 (067) 538 18 81
Email: ekovtoun@nubip.edu.ua
Якщо ви хочете навчатися в Агрокебетах на агронома, подавайте документи в регіональні університети-парнери проєкту:
Сумський національний аграрний університет (СНАУ),
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонський державний аграрно-економічний університет (ХДАЕУ),
Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ),
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка)
Національний університет «Чернігівська Політехніка»,
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП).

Для цього залиште заявку у нас на сайті або напряму сконтактуйте з координатором «Агрокебети» відповідного університету та зареєструйтесь на один обов'язковий вступний державний іспит: ЄВІ.

Важливо! Вступники чоловічої статі мають подати військово-облікові документи (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці).
Контакти координаторів регіональних груп-кебет:
Віктор Іванович Оничко

+380 99 906 22 63
Лілія Асхатівна Мартинець


+380 (66) 273 02 65
Іван Миколайович Мринський

+380 50 686 63 23
Михайло Іванович Федорчук

+380 97 220 42 14
Любов Анатоліївна Покопцева

+380 (67) 602 03 79
Ірина Валентинівна Кірпічова

+380 (95) 485 05 45
Михайло Михайлович Селінний

+380 50 465 06 29
НУВГП
Микола Віталійович Голотюк

+380 (96) 972 05 98
ЩО ТАКЕ ЄВІ/ЄФВВ
ТА ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?
ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).
Демонстраційні варіанти ЄВІ для всіх: https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty-yevi/

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.
Демонстраційний варіант ЄФВВ для менеджерів: https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2023/06/YEFVV_Upravlinnya_demo.pdf

Календарним планом організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури / аспірантури передбачено два періоди реєстрації:
 • основний ー 7–29 травня (для участі в основній сесії);
 • додатковий ー 17–21 червня (для участі в додатковій сесії ー у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ), здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.
Консультацію можна отримати після подачі заявки у нас на сайті.
Реєстрація відбуватиметься за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.


Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.
 1. Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:
 • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
 • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
 • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).
Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україніабо за кордоном, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, право та міжнародне право, інформаційні технології). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.
Наголошуємо, що за кордоном ми маємо обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити випробування. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.
Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.
Для перереєстрації учаснику / учасниці необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його / її зареєструвала для участі у вступному випробуванні, і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання.
Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(и), що підтверджує(ють) зміну персональних даних.
 1. Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.
Перш ніж надіслати лист, обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.
 1. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.
Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.
Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.
Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.
Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Якщо у вас немає вищої освіти, але ви хочете навчатися в проєкті «Агрокебети», напишіть нам:

info@agrokebety.com

Підписуйте до нас в соцмережах, щоб не пропустити головних новин та життя кебет:
Про проєкт «Агрокебети»:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Vaderstad, ADAMA, Agrosem, Credit Agricole, Pottinger, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети