Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Безкоштовно готуйся до ЄВІ

Згідно з Правилами Прийому на навчання у 2020 році, конкурсний відбір здійснюється за результатами вступних випробувань. Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, обов'язковим є складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). "АГРОКЕБЕТИ" не виключення!
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Абітурієнти матимуть можливість скласти іспити з англійської, німецької, французької або іспанської мови. Необхідний рівень знань – B1-B2 (Згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти).

Абітурієнти зазвичай обирають для складання англійську та німецьку мови. У зв'язку з цим, знайшли для вас корисні безкоштовні ресурси для визначення рівня володіння англійською та німецькою мовами.

Ти speak English, і саме англійську складатимеш під час ЄВІ?
  • Скористайся тестом для визначення рівня знань EnglishTag – в залежності від рівня підготовки, потрібно буде вирішити 30-50 завдань, які фокусуються на граматиці і лексиці.
Твої знання німецької не обмежуються ein, zwei, drei, і саме з німецької складатимеш ЄВІ?
  • Перед реєстрацією на іспит радимо заглянути на сайт Goethe Institut і переконатися, що твоїх знань більш ніж достатньо для успішного вступу на магістратуру.
Якщо після проходження тестів результати не дуже радують, головне не панікувати. Пам'ятай, ще є час виправити ситуацію. А ми найближчим часом зробимо добірку ресурсів, які у цьому допоможуть.

Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети