Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
9 ЗАПИТАНЬ СТУДЕНТУ ПРОГРАМИ «АГРОКЕБЕТИ»
Магістерська програма «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління була започаткована менше року тому. Студенти першого потоку новаторського проєкту були відібрані з кращих - і саме тому, ми знайомимо вас ближче.
Чому ти обрала агро і вирішила продовжити навчання на магістратурі в проєкті «Агрокебети»?
Коли я обрала агро, то ще не зовсім уявляла потужність саме «українського» агро. Проте, протягом навчання в університеті зрозуміла, скільки можливостей є в нас, молодих аграріїв, при наявності бажання та ініціативи. А проєкт «Агрокебети» — один з найкращих шляхів для гарного старту.
Ми знаємо, що зараз ти працюєш в компанії «Сігнет» та поєднуєш навчання з роботою. Розкажи більш детально про свою зайнятість та як встигаєш?
Так вийшло, що проєкт «Агрокебети» та вакантне місце в «Сігнет» одночасно з'явились на моєму життєвому шляху :) Спочатку я не знала, куди податись, і за яким «зайцем» бігти :) Проте, завдяки лояльності, знаходженню спільної мети — націленість на особистий розвиток як студента, так і працівника (дякуючи програмі «Агрокебети» і компанії «Сігнет») мені вдається поєднувати. Поки вдається. З «нетерпінням» чекаю результатів сесії! :)
Які навички, здобуті під час навчання в проєкті «Агрокебети», допомагають тобі під час роботи?
Мені випала чудова можливість використовувати навички та знання, здобуті під час навчання в «Агрокебетах» відразу у роботі. В першу чергу - це працювати на особисту результативність і нести відповідальність за виконану роботу. Також, на даній магістерській програмі ми виконуємо багато завдань групами, що розвиває наші комунікаційні навички та вміння ефективно працювати у команді. А ці навички, на даний час, досить високо цінуються у будь-якій компанії.
- Іра Штандер
Спочатку я думала, що ментори не мають часу для питань, проте, пізніше я побачила, що дійсно «двері відчинені»
»
«
Яким чином відбувається комунікація з твоїм ментором — Ігорем Шилюком, генеральним директором «Сігнет»?
Комунікація відбувається, звичайно ж, досить часто. Ігор Вікторович постійно мотивує, нагадує, що саме зараз найкращий час, щоб отримувати та засвоювати знання, які дають мені в «Агрокебетах» і практикувати їх у ТОВ «Сігнет Холдинг». Спочатку, чесно кажучи, я думала, що ментори не мають часу для питань чи проблем, які цікавлять студентів. Проте, пізніше я побачила, що дійсно «двері відчинені» і можна звертатись з усіма питаннями, які тебе цікавлять.
Що потрібно встигнути кожному студенту під час навчання в університеті?
Всее! От просто все, що можливо. Спробувати себе у всіх існуючих напрямках. Танці, конкурси, спортивні змагання, конкурси для ерудитів, КВН… Обов'язково, мені здається, потрібно і готуватись до іспиту в останню ніч і відвідувати після «Дня Студента» пари. Потім вже зникає і азарт, і сила, і здоров'я для таких заходів. But now is the time! :)
Твої 3 правила життя в гуртожитку:
Тут все як у бійцівському клубі:

Перше правило гуртожитку — НІКОМУ не розповідати про те, що в кімнаті є їжа.

Друге правило гуртожитку — НІКОЛИ НІКОМУ не розповідати про те, що в кімнаті є їжа.

Третє правило гуртожитку — в сутичці беруть участь тільки двоє: ти і тарган :)
- Іра Штандер
Ми повинні бути більш flexible — без проблем переїхати з міста в село, чи з села в місто, коли це дійсно потрібно.
»
«
Що найцінніше для тебе в проєкті «Агрокебети»?
Завдяки тому, що проєкт зібрав студентів з різних спеціальностей, найцікавішим для мене є щодня дізнаватися думки різних студентів щодо однієї проблеми. Обговорюючи одне питання, менеджер, еколог, механік, агроном, технолог, мають різні бачення і, висловлюючи свої думки, задаючи певні питання — розширюють горизонти інших учасників дискусії. Це допомагає підходити до завдань чи засвоювати інформацію більш комплексно.
Село vs місто: де бачиш себе через 5 років? Чому такий вибір? :)
Це запитання нагадує вічну полеміку: «Курка чи яйце?» :) Чесно кажучи, я не бачу себе ні там, ні там. У зв'язку з великою швидкістю обміну інформацією, здається, ніби час йде все більшими темпами. Тому, я намагаюсь не ставити таких довгострокових планів, адже всі вони мають одну властивість - не здійснюватись. Та й ми повинні бути більш flexible — без проблем переїхати з міста в село, чи з села в місто, коли це дійсно потрібно :)
Що порадиш майбутнім студентам-кебетам?
Найчастіше радять студентам бути «проактивними» — одне з модних слів зараз. Проте, де взяти цю активність? На довгий час її не вистачить, якщо вона пуста всередині. Перш за все, повинно бути розуміння: «для чого це все тобі потрібно», «яка твоя кінцева мета». Тільки тоді, на мою думку, запалюється вогонь, який заряджає і дає чудовий результат.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети