Новому сезону «Агрокебетів»
дано офіційний старт

15 вересня в аудиторії Національного університету біоресурсів та природокористування відбулась зустріч студентів нового набору програми «Агрокебети» із засновником та ідейним керівником проєкту, генеральним директором компанії ІМК, головою Наглядової ради програми Алексом Ліссітсєю. У зустрічі онлайн взяли участь також студенти регіональних університетів-учасників програми. Таким чином був даний старт новому навчальному року програми
На початку зі студентами поспілкувався керівник проєкту «Агрокебети» Анатолій Циркун. На його думку, цей рік буде дуже важливим для програми, адже після року карантинних обмежень та онлайн-навчання всі – і студенти, і викладачі, і бізнес-учасники – скучили за особистою комунікацією. З іншого боку, минулий рік показав вадливість програми у будь-якому форматі.
«Цього року до нас долучились нові партнери: як університети, так і компанії. Зацікавленість з боку різних стейкхолдерів – це доказ важливості проєкта, його нагальності та розуміння його ефективності ринком. Щороку програма розвивається: додаються не лише університети та компанії; шириться географія гостьових лекторів, тепер вона охоплює не лише країни континентальної Європи. Минулої весни ми влаштували Тиждень аргентинських аграрних технологій, цього року планується як повторення цього досвіду, так і нові спільні проєкти – для розвитку наших студентів», - сказав він.
Анатолій Циркун, керівник проєкту «Агрокебети»
Про розвиток програми говорив і Алекс Ліссітса, який привітав студентів, а також прочитав лекцію про тренди у аграрному бізнесі, його перспективах та нагальності сільськогосподарського ринку.
«По-перше, я радий, що останні півтора роки ми пройшли і витримали.
По
-друге, ці події змінили ситуацію: ми казали про брак кадрів та їхній відтік з країни. Події останнього часу показали, що через локдауни багато українців повернулись в країну і дефіцит закінчився.
Тому конкуренція за якісних професіоналів зростає», - поділився роздумами він.
Крім того, пан Ліссітса розповів про майбутнє, яке він як Голова Наглядової ради проєкта планує для «Агрокебет»:
«Ми додали до програми нові університети та нові компанії-партнери, при цьому переходячи з масового сегменту до ексклюзивності. Плануємо, що не буде 80 чи 100 студентів, а буде група на 20 осіб, з яких готуватимуться майбутні керівники аграрного бізнесу. Ми будемо слідкувати за ними, допомагати ним та менторити їх».
Алекс Ліссітса, ідейний керівник проєкту «Агрокебети»
Магістерську програму «Агрокебети» започатковано асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» у 2019 році. Його мета – підготовка farm managers нового покоління для потреб сучасного агробізнесу. Програма реалізується у шести навчальних закладах: з 2019 року – у Національному університеті біоресурсів та природокористування, а з 2020 року – ще й у Вінницькому, Сумському, Луганському, Харківському та Таврійському національних аграрних університетів.
Проєкт підтримують провідні компанії України: New Holland, ІМК, Bayer, «Галс Агро», Limagrain, HORSCH, HarvEast, «Август Україна», «Євраліс», МХП, Syngenta, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети