Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Відбулось обговорення запровадження проєкту «Агрокебети» на базі ЛНАУ

11 червня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації проєкту «Агрокебети» на базі Луганського національного аграрного університету.
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Нагадаємо, що 12 травня було підписано Меморандум про запровадження програми «Агрокебети» у Луганському національному аграрному університеті. Програма буде реалізована за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Проєкт буде функціонувати на базі спеціальності «Агрономія» та адаптований до потреб Луганського національного аграрного університету.

Голова Наглядової ради освітнього проєкту «Агрокебети», президент УКАБ, Алекс Ліссітса, зазначив: «Завдяки програмі «Агрокебети» студенти отримують знання, які можна буде використовувати на керівних посадах одразу після завершення навчання. Задача полягає в тому, щоб під час проєкту студенти вже були задіяні в роботі підприємства. Програма підтримується як українськими, так і транснаціональними компаніями. Мета проєкту «Агрокебети» – забезпечити 100% працевлаштування для наших випускників».

Ректор ЛНАУ Ростислав Подольський встановив пріоритети запровадження програми: «Усвідомлюючи той факт, що майбутнє Луганської та Донецької областей – це розвиток сільського господарства, ми акцентуємо увагу саме на участі в таких програмах. На нашу думку, проєкт «Агрокебети» є тим інструментом, який дійсно допоможе підготувати кваліфікованих фахівців і направити значні зусилля для відновлення потенціалу цих областей. Другим пріоритетом нашої діяльності є інноваційний розвиток навчальної програми «Агрокебети», яка дозволить нам як підготувати спеціалістів за сучасними освітніми методиками, так і навчити цих студентів користуватися новітніми засобами праці. Третій пріоритет – це підвищення спроможності місцевих громад, адже розвиток університетів і місцевих громад тісно взаємопов'язаний між собою. Створюючи умови для розвитку університетів, місцеві громади розвиваються самі, залучаючи кваліфікованих фахівців, створюючи нові робочі місця і отримуючи більш конкурентоспроможні позиції».
До розвитку програми «Агрокебети» на базі ЛНАУ долучився проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України», завдяки чому реалізація програми буде ще більш успішною, оскільки є можливість залучити експертизу проєкту.
Брайан Мілаковскі, Керівник напрямку сталого економічного розвитку проєкту USAID, зазначив, що вони мають на меті допомогти університету у цей кризовий час: посилити науково-педагогічний склад, впроваджувати нові технології та підходи, і підтримувати такі ініціативи, як проєкт «Агрокебети».

На думку Маркова Руслана, Провідного фахівця з розвитку медового бізнесу проєкту USAID, одним з важливих питань в реалізації програми є пошук справжніх менторів, представників агробізнесу, які не просто зголосяться прийняти до себе студентів, але й будуть брати активну участь у навчанні. «На жаль, сьогодні всі говорять про кадровий голод: не вистачає хороших, а головне - молодих спеціалістів. Реалізація програми «Агрокебети» допоможе вирішити цю проблему» - додає Руслан Марков.

Цього року до проєкту «Агрокебети» приєдналась велика агрокомпанія HarvEast. Лідія Клочан, HR директор HarvEast, стверджує: «Ми докладемо всі зусилля для того, щоб якість освіти відповідала вимогам бізнесу».
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети