Захист практики кебет: про перетворення знань на навички

У серпні студенти проєкту «Агрокебети» 4.0 повернулись з практичного навчання, яке проходили у компаніях своїх менторів та відбувся захист звітів про практику в НУБіП. Визначальною особливістю організації практичного навчання кебет є те, що студенти також були працевлаштовані на час практики в штат компаній з отриманням заробітної плати.

Які загальні та особисті завдання стояли перед практикантами та які вдалось досягти? Беремо безпосередньо зі студентських слайдів:
Комісія НУБіП відмітила, що всі студенти підготували дуже цікаві презентації і звіти, ознайомились із системами менеджменту та господарювання підприємств, на яких проходили стажування, комплексно і всебічно. Також було відмічено, що кожен студент знайшов для себе найбільш цікавий напрямок, на якому зосередився більш детально.

«На практиці я навчилась працювати з реальними бізнесовими завданнями, аналізувати ринкові тенденції, створювати презентації та контент для продукції компанії, а також покращувати комунікаційні навички з клієнтами та партнерами. Також я отримала досвід у сфері діджиталізації та використанні інноваційних рішень у маркетингу аграрного сектору», — ділиться Анастасія Степанченко, студентка київської групи «Агрокебети».

Шість місяців практики було розділено на дві частини: навчальну та виробничу. Навчальна практика має більш ознайомчий характер, тоді як виробнича передбачає активне включення студента в роботу компанії.
Ось, як описує другий етап своєї практики Потрійний Данило, який був в компанії ІМК та вивчав функціонування відділу точного землеробства:
  • «Виробнича практика вимагала більш детального занурення у діяльність підприємства. Я почав ознайомлення з організацією управління на підприємстві. Також огляд економічної сфери підприємства, вивчення виробничої структури та цінової політики підприємства. Крім того, попрацював з товарною продукцією підприємства та з технологією механізації виробничих процесів. І що важливо — почав написання своєї магістерської роботи».
Команда «Агрокебети» дякує всім компаніям-партнерам за забезпечення необхідних умов бази практики, а також особливо вдячні менторам, які щедро передають свій професійний досвід нашим студентам.

Бажаємо кебетам ефективного написання магістерських робіт та переможного закінчення магістратури!
ПАРТНЕРИ «АГРОКЕБЕТИ» 2022-2023
Про проєкт «Агрокебети»:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується у восьми закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка».

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Kuhn, УАПК, Amazone, Credit Agricole, Vaderstad, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation, Drone.ua, AgroHub, HarvEast.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
ОСТАННІ НОВИНИ
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети