Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Проєкт «Агрокебети» розпочинає набір студентів на базі СНАУ

Проведено круглий стіл з обговоренням актуальних питань підготовки імплементації проєкту «Агрокебети» на базі Сумського національного аграрного університету (СНАУ).
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Голова Наглядової ради освітнього проєкту «Агрокебети», президент УКАБ, Алекс Ліссітса, окреслив вектор, за яким планується реалізація програми в регіонах: «Задача нашого проєкту проста: по-перше - ми хочемо відібрати кращих з кращих на наші програми в аграрні університети країни. Розуміємо, що будемо стояти в конкуренції з іншими напрямками, починаючи від металургії та закінчуючи туризмом. Тому, маємо отримати найкращих студентів саме в аграрні заклади освіти. По-друге - ми хочемо, щоб ці студенти, які закінчили університети, пішли працювати в сільське господарство, а не їхали за кордон чи в інші місця. Тут наша соціальна задача, яка заключається в тому, щоб надати в Україні високооплачувані робочі місця для кращих дітей. Саме 100%-ве працевлаштування є основним ідикатором успішності програми «Агрокебети» по закінченню кожного магістерського циклу. І третій момент - ми ставимо на меті показати українському суспільству, що бізнес і українські заклади вищої освіти можуть працювати разом, хочуть це робити і можуть реформувати з середини нашу складну забюрократизовану систему аграрної освіти».

Ректор Сумського НАУ , Володимир Ладика підтримав: «Головне - це дійсно мотивація. Я абсолютно переконаний, що головним драйвером розвитку є інтерес. Тому, з самого початку треба зрозуміти, яких молодих людей ми відбираємо. Перейшовши на спеціальність «Агрономія» в Сумському НАУ, ми дещо спрощуємо задачі, які пов'язані зі вступом, але такий легкий вступ не повинен стати на заваді отримання якісних показників. Вважаю, що саме відбір студентів може стати одним із головних показників успішності проєкту».

Для розвитку програми «Агрокебети» в Сумському регіоні також є важливою підтримка від державних місцевих органів. Це підкреслює необхідність впровадження даного проєкту та отримання позитивних результатів для аграрної сфери.

Олександр Маслак, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА зазначив наступне: «Проєкт «Агрокебети» є дійсно інноваційним та не подібним до інших магістерських програм підготовки фахівців для аграрного сектору, тому він має набути поширення і впровадження на Сумщині. Безумовно, сьогодні у практичній діяльності виникає відсутність необхідних знань, які пов'язані з фінансами, економікою та управлінням невеликих господарюючих суб'єктів. За результатами останніх років, виникають значні втрати саме через те, що відбуваються зміни в податковій та фінансовій системах і керівники підприємств не завжди встигають за цими змінами і несуть значні фінансови збитки. Тому, говорячи про універсального фахівця, який готовий взяти на себе всю відповідальність управління окремим підрозділом великої аграрної компанії - це безумовно прогрес і, сподіваюсь, дана програма буде слугувати підвищенню ефективності діяльності в аграрному секторі».

Проєкт «Агрокебети» фокусується саме на практичних знаннях для студентів, які відразу ж апробуються на піврічній практиці. Студенти проходять повний аграрний цикл виробництва завдяки підтримці бізнесу та зацікавлених місцевих агрокомпаній.

Генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни», Федір Рожко засвідчив: «Ми маємо робити такі програми і показувати молодим людям, що працювати в агро престижно і перспективно. Окрім залучення професіоналів до програми та забезпечення бази практик, зі студентами потрібно працювати також в напрямку психології. Оскільки питання комунікації та соціального розвитку випускників стоять зараз на рівні практичних навичок».

«Запровадження програми «Агрокебети» - це синергія освіти, влади і бізнесу. Це спільні зусилля заради забезпечення якісної підготовки затребуваного фахівця», - підсумував Валерій Жмайлов, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети