Error get alias
Error get alias

Відбулось обговорення запровадження проєкту «Агрокебети» на базі ТДАТУ

14 травня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації програми «Агрокебети» на базі Таврійського державний агротехнологічний університет (ТДАТУ).
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Нагадаємо, що 26-го лютого було підписано Меморандум про відкриття програми «Агрокебети» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Програма буде реалізована за підтримки проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

За словами голови Наглядової ради освітньої програми «Агрокебети», президента УКАБ Алекса Ліссітси, проєкт «Агрокебети» – це відповідь на питання, яким чином підготувати фахівця аграрного напрямку, так званого «польового командира» для безпосередньої роботи в сільському господарстві.

«Тривалий час була дискусія між університетами та аграрними компаніями, яким має бути «правильний» аграрний спеціаліст. Згодом зійшлись на думці, що якщо не скооперуємось працювати разом, то ніколи не отримаємо цього спеціаліста. Тому, у 2019 на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП) запустили пілотний проєкт «Агрокебети», - розповідає Алекс Ліссітса. - Запит серед бізнесу досить великий, тому вирішили йти в регіони, і проаналізувавши весь ландшафт ВНЗ України, було прийнято рішення у цьому навчальному році запустити програму ще на базі 5-х університетів. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (ТДАТУ) став одним із них».

З огляду на регіональні особливості, у ТДАТУ проєкт «Агрокебети» буде впроваджуватись за спеціальністю «Агрономія». Студенти будуть отримувати знання у таких ключових напрямках як: агрономія, інженерія, менеджмент, тваринництво.

За словами ректора університету ТДАТУ Кюрчева Володимира, університету імпонують підходи до навчання на проєкті: «Розумію, що ми самі разом з Міністерством освіти не зможемо випустити такого фахівця, який би задовольнив потреби ринку. Однією з причин, є неготовність компаній брати студентів на практику та опікуватись ними. Проєкт покликаний вирішити це питання, шляхом залучення аграрних компаній до процесу навчання та надання місць для практики на їх підприємствах. Дуже раді, що ми увійшли в склад університетів, які в цьому році запустять в себе програму навчання «Агрокебети». Будемо відбирати лише вмотивованих людей, які насправді хочуть працювати у сільському господарстві і отримувати високу заробітну плату».

Перший заступник голови Запорізької ОДА Іван Федоров, відмітив, що раніше Запорізька область була центром індустрії, але сьогодні у регіоні планується розвивати два напрямки: сільське господарство та туризм.

«В розрізі сільського господарства, ми маємо приділяти багато уваги в підготовці кадрів. В сучасній освіті однією з проблем є відірваність навчання від практики: технології розвиваються набагато швидше, ніж перелаштовується освіта. Завдяки програмі «Агрокебети» ми зможемо сумістити навчання, практику, сучасні технології і теоретичну базу» - коментує Іван Федоров.

Брайан Мілаковски, керівник напрямку сталого економічного розвитку USAID розповів, що їх представникам цікаво спостерігати за досвідом втілення проєкту «Агрокебети»: «Наш проєкт «Економічна підтримка Східної України» працює в Луганській, Донецькій областях та в Приазовському районі Запорізької області. Для нас важливі партнери ТДАТУ та ЛНАУ для підтримки аграрної економіки. Оскільки ми підтримуємо розвиток малого та середнього бізнесу, розуміємо, що кадровий дефіцит – один із головних бар'єрів розвитку всіх галузей, але особливо гостро це відчувається в аграрному секторі. Тому нам дуже цікава підтримка проєкту «Агрокебети». Наразі ведемо комунікацію з ТДАТУ, як ми можемо підтримати цю ініціативу. Маємо намір всіляко сприяти поширенню проєкту на сході України».

За попередніми очікуваннями, вступна кампанія пройде в серпні, а 15 вересня після зарахування студентів вже почнеться навчання.
«АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво» – це проєкт про навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво в українському агро.
Ціль проєкту – підтримати розвиток аграрної галузі України та забезпечити потреби у фахівцях з відповідними практичними навичками та компетенціями.
Приєднуйтеся до Telegram каналу проєкту «АгрокебетиPRO»: анонси заходів, актуальні вакансії в агро, навчальні можливості та багато іншого. Не проґавте можливість, всього один клік: agrokebetypro

Проєкт реалізується освітнім проєктом «Агрокебети» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети