Вітаємо випускників-агрокебет
Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного

ТДАТУ став партнером проєкту «Агрокебети» у 2020 році і цього року вже відбувся 4-ий випуск агрономів, які навчаються за оновленою магістерською програмою проєкту. В цьому матеріалі випускники поділилися своїми відгуками про навчання та чому обирають агро.
Що ви взяли для себе корисного з навчання за програмою «Агрокебети»?
ВОЛОДИМИР ДУБЯГА: Структуровані АКТУАЛЬНІ «на зараз» знання від провідних спеціалістів ТОПових компаній галузі.

АЛІНА ЛЕЩУК: Багато нової цікавої інформації, з якою можна працювати не тільки у межах України, а й за кордоном, так як спікери поділилися зі студентами навичками та софтскілами, які вони використувують при роботі не тільки на українському агроринку.

АРТЕМ ДЕРЕВ'ЯННИК: Проєкт відкрив можливість отримувати спеціалізовані знання та вибирати курси під свої потреби. Це дуже спростило процес пошуку необхідної інформації і завдяки цьому мав змогу поглибити знання не тільки в агрономії, а й в агроінженерії.

СЕРГІЙ РАДЧЕНКО: Проєкт «Агрокебети» виявився надзвичайно цікавим та продуктивним по своїй структурі і вмісту матеріалів для навчання. Дуже корисним під час навчання були лекції з практиками в різних сферах с/г, які змогли поділитися великою кількістю практичного матеріалу. Це давало краще розуміння предмету, а також допомагало краще зрозуміти аспекти роботи і зробити правильний вибір направлення більш вузької спеціалізації.

ІГОР ЛОМЕЙКО: Агрокебети – це унікальний досвід, який неможливо не дооцінити особисто для мене: як для представника агробізнесу, так і здобувача вищої освіти.
З чим було складно, а в чому проєкт допоміг вам?
ВОЛОДИМИР ДУБЯГА: «Складно» і дуже цікаво постійно стежити за оновленнями в агро та знаходити шляхи впровадження інноваційних рішень в господарствах (діджиталізація допомагає ділитися/використовувати успішний досвід). «Агрокебети» надали доступ до якісної, актуальної, структурованої інформації та досвіду.

АЛІНА ЛЕЩУК: . Складнощі, якщо і були, то це тільки з інколи неможливістю підключитися онлайн до конференції через власні причини, так як знаходжусь закордоном. В аудиторії, при живому спілкуванні, звичайно ж усе йде краще, але, тим не менш, не дивлячись на усі перешкоди, усі онлайн зустрічі проводились на вищому рівні. Плюсом був освітній портал ТДАТУ та навчальна платформа від Агрокебетів, де можна ще раз переглянути відеоконференції і занотувати ще більше необхідної інформації.

АРТЕМ ДЕРЕВ'ЯННИК: Проєкт приємно здивував, адже якість та підхід до викладення матеріалів був доступний і не викликав труднощів. Завдяки проєкту я отримав перший досвід роботи, після якого вже було набагато легше працевлаштуватися.

СЕРГІЙ РАДЧЕНКО: Особливо складно не було, якщо правильно структурувати свій час і поступово виконувати всі завдання, то навчання приносить не тільки користь, а й задоволення. Також гарна підтримка від викладачів і завжди можна було отримати відповіді на питання, які здавалися складними і не зовсім зрозумілими. Особисто мені «Агрокебети» допомогли розібратися в деяких аспектах вузькоспеціалізованих методів, пов'язаних із застосуванням добрив. Загалом, весь проєкт є багатогранним, що дає можливість зануритися в с/г бізнес і краще зрозуміти його.

ІГОР ЛОМЕЙКО: Був дуже важливим звʼязок між наукою та реальним виробництвом. Викладачі створили всі умови для утворення цієї комунікації.
Плануєте ви далі працювати в агро? Поділіться, які це компанії, де працевлаштовані та чому ви обираєте агро?
ВОЛОДИМИР ДУБЯГА: Я вже працюю менеджером в ТОВ «Фірма Ерідон». Отримані знання допомагають якісно аргументувати оновлення технологій та процесів в господарствах, з якими зараз співпрацюю.
Щодня переконуюся в правильності свого вибору розвитку в агро, де якісний агроном – це знахідка, без огляду на вік/стать.

АЛІНА ЛЕЩУК: . Закордоном трошки інша ситуація з працевлаштуванням, аніж це було б в Укарїні, але чому б і ні?! Наші спеціалісти і тут є дуже цінними, і абсолютно можливо співпрацювати з аграрними компаніями закордоном, привносячи знання, отримані в одному із найкращих аграрних вузів України — взагалі вважаю це суперським комбо. Тим паче, усі зустрічі проводились безпосередньо не тільки лише для теорії, а й практиками.

АРТЕМ ДЕРЕВ'ЯННИК: Наразі я працював у новій компанії, яка спеціалізується на створенні платформи, де фермер може на одному сайті закрити всі свої потреби: від пошуку необхідних ЗЗР до продажу продукції. Агро дійсно швидко цифровизується і необхідно йти в ногу з часом, цим і цікаве агро.

СЕРГІЙ РАДЧЕНКО: На даний момент я працюю в компанїї «Агротек-Інвест», що є офіційним дилером корпорації John Deere. По суті своєї роботи охоплюю майже всі аспекти і сторони ведення с/г бізнесу. В цьому плані проєкт «Агрокебети» був надзвичайно корисним для мене. Планую і далі працювати в цій сфері, бо це для мене є цікавим. В моїй роботі виникають проблеми різного характеру, які можна вирішити за допомогою своїх знань, а також пошуку нових варіантів вирішення. Це тримає в постійному тонусі і дає можливість розвиватися і не стояти на місці. Також сектор даного виду бізнесу дозволяє добре заробляти, що є важливою стороною і стимулом для будь-якого виду діяльності.

ІГОР ЛОМЕЙКО: Чи планую я розвиток в АГРО? Звісно! Це те, що надихає і та галузь, від якої залежить не тільки життя нашої країни. Тому підготовка кадрів в цьому напрямку є стратегічна задача.
Я працюю в компанії ТОВ «ІСТ ТРЕЙД ГРУП». Ми є одними з лідерів у напрямку продажів ЗЗР, посівного матеріалу та регуляторів росту рослин.
У нас дуже амбітні плани, а виконати їх можливо тільки з командою таких спеціалістів, яких готує ТДАТУ ім Дмитра Моторного, зокрема і в групі «Агрокебети».
Хочеш навчатися в Агрокебетах також? Вступна кампанія от-от розпочнеться і ми запрошуємо тебе на День Відкритих дверей проєкту! Реєструйся та дізнавайся всі деталі вступу/навчання на зустрічі онлайн.
Про проєкт «Агрокебети»:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується у восьми закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка»,
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП).

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Vaderstad, Adama, Agrosem, Credit Agricole, Pottinger, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети