Освітня онлайн платформа «АгрокебетиPRO» відкриває безкоштовний доступ одразу до
10 курсів

З метою підвищення рівня освіти аграрних університетів, впровадження сучасних підходів та практичних методик до навчального процесу команда проєкту «АгрокебетиPRO», за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України», розробила 7 навчальних онлайн курсів з відео лекціями, практичними відеоматеріалами, додатковими матеріалами та тестовими завданнями для можливості отримання сертифікату. Така діяльність допоможе студентам аграрних університетів України отримати знання у галузі агрономії, економіки та управління аграрним бізнесом. Також, навчальні курси можуть бути корисними для молодих фахівців компаній та фермерів, які бажають покращити свої знання за названими напрямками. Такі курси є дуже актуальними у теперішній воєнний період, коли велика кількість студентів та викладачів не мають можливості працювати/навчатися в своїх звичних умовах. Усі курси досупні безоплатно після реєстрації на навчальній платформі «АгрокебетиPRO».
ОНЛАЙН-КУРС «МЕНТОРСЬКА ПІДТРИМКА В АГРО»
Даний онлайн-курс «Менторська підтримка в агро» має допомогти студентам підготуватись до виробничої практики й більше дізнатись про роботу компаній, отримати практичний досвід та поради від менторів-практиків агробізнесу.

Даний курс буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто зацікавлений в аграрній галузі та хоче покращити свої знання, підготуватися до виробничої практики та роботи на аграрному виробництві.

Завдяки проходженню курсу «Менторська підтримка в агро» ви ознайомитесь з діяльністю лідируючих аграрних компаній України, з їх виробничими процесами та отримаєте практичні поради від менторів-практиків – ТОП-менеджерів аграрних компаній.

В умовах воєнного стану навчальні заклади можуть використовувати розроблений матеріал для практичного навчання студентів та зараховувати опрацювання його як частину або навіть повну виробничу практику тих студентів, які не зможуть пройти практику на аграрних підприємствах фізично.

Курс складається з:
 • 10 відеолекцій з менторами-практиками
 • 10 презентацій від менторів
 • 10 практичних відео-кейсів з виробничими процесами агрокомпаній
 • опитувальника та форми зворотнього зв'язку
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знаньсертифікату про проходження курсу
ОНЛАЙН-КУРС «ОСОБЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В АГРО»
Даний курс необхідний для аграрного сектору, адже через вторгнення росії до України аграрний сектор суттєво постраждав. На жаль, наразі маємо значну втрату земель, припинення фермерства в окупованих регіонах та регіонах активних бойових дій, тимчасове переселення фахівців чи від'їзд ряду фахівців за кордон, у лави ЗСУ та Територіальної оборони, переміщення та руйнування університетів та інших навчальних закладів.

Ринок праці в аграрному секторі в цілому зазнав негативного впливу, а тому випускники університетів та молоді фахівці, що втратили роботу або бізнес, потребують підтримки.

Курс «Особливості працевлаштування в агро» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче навчитись навичкам працевлаштування в аграрному секторі, дізнатись про тенденції на ринку праці.

Курс складається з:
 • 10 відеолекцій з експертами-практиками
 • 10 презентацій
 • опитувальника та форми зворотнього зв'язку
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • сертифікату про проходження курсу (3 кредити)
ОНЛАЙН-КУРС «АГРОПІДПРИЄМНИЦТВО»
Онлайн-курс «Агропідприємництво» – курс лекцій, що поєднує елементи теоретичного навчання та практичні кейси. У даному курсі розглянуті практичні кейси, представлені безпосередньо засновниками успішного малого агробізнесу України.

Основною метою курсу є надання покрокового механізму й алгоритму створення власного бізнесу в аграрній галузі, практичні кейси від експертів курсу наглядно демонструють елементи цього алгоритму.


Курс «Агропідприємництво» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче навчитись покровим механізмам сворення власного аграрного бізнесу.

Курс складається з:
 • 10 відеолекцій з експертами-практиками
 • 6 відеоекскурсій на аграрні підприємства
 • 10 презентацій
 • опитувальника та форми зворотнього зв'язку
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • сертифікату про проходження курсу
ОНЛАЙН-КУРС «АГРОЛОГІСТИКА»
Онлайн-курс «Агрологістика» – курс лекцій, які дають розуміння про комплекс процесів з організації раціонального просування товарів від виробника до споживача, та включають в себе і функціонування сфери обігу товарів, формування запасів продукції, створення інфраструктури ринку тощо.

Основною метою курсу є ознайомлення аудиторії з різними напрямками використання логістики у сфері аграрного виробництва.
Курс «Агрологістика» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче навчитись управлінню логістичними процесами в аграрному секторі.

Курс складається з:
 • 11 відеолекцій
 • 11 презентацій
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • опитувальника
 • сертифікату
ОНЛАЙН-КУРС «АГРОФІНАНСИ»
Освітній курс розроблено спільно із командою експертів департаментів кредитного аналізу та підтримки Агробізнесу Креді Агріколь Банку за підтримки проєкту «Агрокебети».

Онлайн-курс «Агрофінанси» – це авторський курс лекцій та практичних занять про основи фінансового аналізу, аналізу виробничих програм, цільового фінансування та банківські продукти/інструменти.

Основною метою курсу є: навчити студентів магістерських програм аграрних вузів основам фінансової звітності та розкрити особливості використання банківських продуктів. Завдяки курсу лекцій «Агрофінанси» студенти зможуть розмовляти однією мовою із банками і зможуть планувати операційну діяльність агрокомпаній із застосуванням оптимальних банківських продуктів. Додатково, даний онлайн-курс дозволить зрозуміти студентам особливості ефективної співпраці із банком.

Онлайн-курс «Агрофінанси» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче навчитись основам фінансової звітності та ефективному використанню банківських продуктів/інструментів.

Курс складається з:
 • 6 теоретичних відеолекцій
 • 4 практичні відеолекції
 • 7 презентацій
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • опитувальника
 • сертифікату

Щоб підтримати українських студентів аграрних ВУЗів, у 2023 році Креді Агріколь став партнером освітнього проєкту «Агрокебети» від Українського клубу аграрного бізнесу. Креді Агріколь вже понад 15 років є стратегічним партнером агробізнесу і відрізняється на банківському ринку своїм унікальним поєднанням фінансової та аграрної експертизи. Банк постійно інвестує в підготовку і розвиток висококваліфікованих експертів ринку, має власний проєкт «Агрошкола», підтримує міжнародні профільні заходи і радий ділитися своєю унікальною експертизою зі студентами, щоб посилити кадровий потенціал агробізнесу.
ОНЛАЙН-КУРС «ВИРОБНИЧА ЕКОНОМІКА»
Онлайн курс «Виробнича економіка» розроблено у співробітництві із науково-педагогічними працівниками Сумського національного аграрного університету та провідними економістами та технологами-практиками ряду успішних аграрних компаній України. Це дозволило поєднати теоретичні основи виробничої економіки із практичними кейсами, запропонованими такими компаніями, як Миронівський хлібопродукт, Еридон, Астарта-Київ, ТОВ «Продсільпром».

Основною метою онлайн курсу «Виробнича економіка» є: навчити студентів магістерських програм з агрономії та агроінженерії розуміти і використовувати основи прикладної економіки, методів організації ефективної діяльності для вирішення конкретних економічних завдань функціонування підприємства відповідно до виду діяльності організації.

Унікальністю даного онлайн курсу є поєднання базового теоретичного знання із практичними економічними моделями, представленими конкретними аграрними компаніями. Це дає можливість надати студентам знання щодо основ економіки виробництва; здатність вирізняти та оцінювати важливі тенденції розвитку та виробничо-економічні проблеми рослинництва і тваринництва; здатність використовувати сучасні інформаційні технології та економіко-математичні методи і моделі для дослідження економічних процесів.

Онлайн-курс «Виробнича економіка» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче вивчити основи економічних процесів аграрного виробництва.

Курс складається з:
 • 3 теоретичних відеолекцій
 • 7 практичних відеолекцій
 • 10 презентацій
 • 2 відео із кейсами зарубіжного досвіду
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • сертифікату
ОНЛАЙН-КУРС «ЗЕМЕЛЬНО-ПРАВОВІ ВІДНОСИНИ В АГРОБІЗНЕСІ»
Онлайн-курс «Земельно-правові відносини в агробізнесі» – це інтенсивний лекційний курс, в рамках якого ми розглянемо ключові аспекти того, як аграрії в Україні отримують доступ до ключового виробничого ресурсу – землі. Протягом десяти одногодинних лекцій, ми досліджуватимемо наслідки земельної реформи, особливості оренди земельних ділянок у агробізнесі, кадастрові системи, державну реєстрацію речових прав на нерухомість, вирішення земельних спорів, обмеження в землекористуванні, а також побалакаємо про вартість української землі. Слухачі дізнаються про причини рейдерства, ринковий обіг земельних ділянок, а також унікальні виклики, пов'язані з земельними відносинами в умовах воєнного часу. Цей курс стане є незамінним ресурсом для всіх, хто бажає розширити свої знання та навички у сфері земельного права та землеустрою в Україні.

Курс «Земельно-правові відносини в агробізнесі» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче розібратись із тим, як реально функціонують земельні відносини в агробізнесі.

Курс складається з:
 • 10 відеолекцій з експертом
 • 10 презентацій
 • опитувальника та форми зворотного зв'язку
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • сертифікату про проходження курсу
ОНЛАЙН-КУРС «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ ТА ЗМІНАМИ»
Онлайн-курс «Управління проєктами та змінами» – це інтенсивний лекційний курс, в рамках якого ми:
 • дізнаємось як управляти проектом починаючи зі стадії ініціації і до завершення проєкту;
 • навчимось оформлювати паспорт проєкту та писати бізнес-план будь-якої складності;
 • дізнаємось як працювати з партнерами та оточенням проекту для налагодження довгострокового співробітництва;
 • навчимось оформлювати статут проєкту;
 • дізнаємось як управляти життєвим циклом проєкту;
 • навчимось планувати проєкт будь-якої складності у часі;
 • дізнаємось як планувати бюджет проєкт та визначати доцільність здійснення інвестицій;
 • навчимось приводити нашу проєкту команду до отримання бажаних проектних результатів;
 • дізнаємось як управляти ризиками та змінами і за будь-яких обставин реалізувати проектні цілі.

Цей курс стане незамінним ресурсом для всіх, хто планує реалізувати проєкт, залучити додаткове фінансування для бізнесу, налагодити взаємовідносини з партнерами та бути готовими до буль-яких змін.

Курс «Управління проектами та змінами» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче розібратись із тим, як управляти проектами та змінами в агробізнесі.

Курс складається з:
 • 10 відеолекцій
 • 10 презентацій
 • опитувальника та форми зворотного зв'язку
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • сертифікату про проходження курсу
ОНЛАЙН-КУРС «БІЗНЕС-МЕНЕДЖМЕНТ»
Онлайн-курс «Бізнес-менеджмент» – курс лекцій, що дозволить підвищити продуктивність роботи молодого спеціаліста за рахунок ефективного управління собою, своїми справами та збільшення якості прийняття управлінських рішень, а розуміння свого стилю дасть змогу краще делегувати задачі та комунікувати.

Курс «Бізнес-менеджмент» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих спеціалістів в агро, та будь-кого, хто хоче навчитись управлінню логістичними процесами в аграрному секторі.

Курс складається з:
 • 11 відеолекцій
 • 11 презентацій
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • опитувальнику
 • сертифікату
ОНЛАЙН-КУРС «БІЗНЕС-СТРАТЕГІЇ ТА МАРКЕТИНГОВІ РІШЕННЯ»
Курс «Бізнес-стратегії та маркетингові рішення» надає глибоке розуміння стратегічного маркетингу та його ролі в сучасному бізнесі. Учасники вивчатимуть основні компоненти маркетингової стратегії, методи дослідження маркетингового середовища та аналізу, а також важливі аспекти цільової аудиторії та таргетингу.

Курс також розглядає різноманітні маркетингові стратегії, включаючи їх застосування на різних етапах розвитку бізнесу. Учасники отримають уявлення про сучасні підходи до маркетингу та вивчатимуть кейси успішних маркетингових кампаній в агробізнесі.

Особлива увага приділяється ціновим стратегіям та діджитал-маркетингу, зокрема використанню інструментів YouTube, Google, та соціальних мереж для налаштування рекламних кампаній в агросекторі. Учасники оволодіють основами налаштування рекламних кампаній, визначенням відповідного контенту та розумінням того, що привертає увагу цільової аудиторії сьогодні.

Курс завершиться аналізом сучасних кейсів в агробізнесі, що дозволить учасникам застосовувати здобуті знання на практиці та адаптувати їх до специфіки аграрного сектору. Усе це робить курс важливим інструментом для тих, хто бажає ефективно впроваджувати маркетингові стратегії в агросфері та розвивати успішний бізнес.

Курс складається з:
 • 10 відеолекцій
 • 10 презентацій
 • тестового завдання для самоперевірки закріплених знань
 • опитувальнику
 • сертифікату
ПЕРЕЙТИ ДО КУРСІВ
Навчальна платформа «АгрокебетиPRO» — онлайн-портал, на якому розміщено у вільному доступі навчальні онлайн-курси та всі необхідні матеріали для дистанційного навчання студентів, викладачів та фахівців в аграрній галузі.

Започаткування навчальної платформи «АгрокебетиPRO» та створення онлайн-курсів стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст онлайн-курсів є відповідальністю Громадської організації «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» і необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.
Про проєкт «Агрокебети»:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується у восьми закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка»,
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП).

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Agricom Group, Vaderstad, Adama, Agrosem, Credit Agricole, Pottinger, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети