Чорна п'ятниця на знання.
Проходьте безкоштовно онлайн-курси від «АгрокебетиPRO» та переймайте досвід в експертів галузі

Освітній проєкт «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», в рамках проєкту «АгрокебетиPRO» та за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» підготували серію онлайн-курсів для тих, хто прагне розвиватися та досягати більшого в агросфері.

Якщо ви відчуваєте жагу до нових знань та покращення професійних навиків, або шукаєте можливості для працевлаштування і хочете робити це більш ефективно, тоді заходьте на навчальну платформу АгрокебетиPRO та безкоштовно проходьте курси з трьох напрямів: «Менторська підтримка в агро», «Особливості працевлаштування в агро», «Агропідприємництво».

Навчайтеся у будь-який зручний для вас час, адже на платформі збережені всі записи лекцій з експертами агроринку.
Онлайн-курс: «Менторська підтримка в агро»

Якщо ви студент, який готується до виробничої практики, або молодий фахівець, який розпочинає власну кар'єру та цікавиться роботою відомих агрокомпаній, тоді вам точно варто пройти даний курс, адже саме тут ви отримаєте практичний досвід та поради від практиків та ТОП-менеджерів аграрних компаній. Завдяки проходженню курсу «Менторська підтримка в агро» ви ознайомитесь з діяльністю найкращих лідируючих підприємств агросфери та дізнаєтеся закулісся виробничих процесів. В умовах воєнного стану, навчальні заклади можуть використовувати розроблений матеріал для практичного навчання студентів, а також зараховувати його опрацювання як частину, чи навіть повну виробничу практику для осіб, які не можуть пройти практику на аграрних підприємствах фізично.
Онлайн-курс: «Особливості працевлаштування в агро»

Протягом 10 лекцій ви дізнаватиметеся секрети успішного працевлаштування та зможете побачити процес найму очима роботодавця. Разом з експертами та провідними фахівцями ми розробили максимально прикладний курс для кожного, хто прагне працевлаштуватися в агро чи будь-якій іншій галузі. Якщо ви хочете навчитися створювати якісне резюме, успішно проходити співбесіди та швидко адаптуватися на новому робочому місці тоді реєструйтеся на курс та підвищуйте свої шанси на вдале працевлаштування разом з нами.
Онлайн-курс: «Агропідприємництво»

Даний курс це поєднання теорії та практичних кейсів. Ви зможете перейняти досвід у фахівців та успішних засновників агробізнесу. Пройшовши навчання, ви отримаєте покроковий алгоритм створення власного бізнесу в агросфері, а реальні кейси від експертів курсу наглядно продемонструють як застосовувати набуті знання на практиці. Курс «Агропідприємництво» буде корисним для студентів аграрних університетів, молодих агроспеціалістів, а також охочих розпочати власну справу у найперспективнішій галузі країни.
Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат про проходження кожного курсу окремо вагою у 3 кредити.

Безкоштовний доступ до курсів можливий за посиланням, після попередньої реєстрації на платформі «АгрокебетиPRO».

Якщо хочеш дізнаватися більше про тренди розвитку ринку праці, затребуваних спеціалістів, а також закордонний досвід та успішні кейси в агросекторі, підписуйся на телеграм канал АгрокебетиPRO. Тут ти знайдеш більше інформації про актуальні вакансії, цікаві безкоштовні зустрічі, навчальні можливості та професійні поради від менторів.
Інформаційні партнери «АгрокебетиPRO»
  • Генеральний інтернет-партнер
  • Інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
Про проєкт «Агрокебети»:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується у восьми закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка».

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Kuhn, УАПК, Amazone, Credit Agricole, Vaderstad, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation, Drone.ua, AgroHub, HarvEast.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
ОСТАННІ НОВИНИ
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети