Error get alias
Error get alias

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» підтримав реалізацію оновленої освітньої програми «Агрокебети» в аграрних університетах Сходу України та Азовського регіону

27 січня відбулось підписання грантової угоди між Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» та ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» щодо підтримки освітньої програми «Агрокебети». Протягом наступних 15 місяців партнери реалізовуватимуть проєкт «Агрокебети-Схід» на базі двох університетів – Луганського національного аграрного університету та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
Анастасия Фесун
Агрокебети – це удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів. ЇЇ завдання – «перезавантажити» аграрну освіту, наблизити її до рівня університетів високорозвинутих країн та забезпечити українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками, а випускників – високооплачуваним робочим місцем. Особливістю програми є супровід кожного студента ментором-представником компаній-учасників проєкту. Додатково перевагою навчальної програми стала активна виробнича практика студентів. Ідею створення програми підтримали провідні аграрні компанії України.

Серед завдань проєкту значне оновлення навчальної програми за рахунок впровадження новітніх технологій та внесення сучасної інформації в методологічні матеріали, проведення численних онлайн-лекцій та гостьових лекцій з різних дисциплін для студентів та для викладачів в рамках підвищення кваліфікаційного рівня. До проведення лекцій будуть залучені провідні українські та іноземні спікери. Крім менторської підтримки та виробничої практики будуть організовані регулярні виїзди на підприємства та День агротехнологій – захід на відкритому повітрі, під час якого студенти та викладачі зможуть познайомитись з представниками бізнесу та налагодити партнерства між освітніми інституціями та комерційними підприємствами. Для підбиття підсумків проєкту та планування подальшої діяльності співпраці освітніх закладів та аграрного бізнесу будуть проведені круглі столи на базі університетів-партнерів та фінальний захід у Київі із залученням всіх зацікавлених сторін.

Додатково проєкт ставить собі на меті розробити онлайн курс «Агрокебети», який буде завантажений на національну навчальну платформу для більш широкої аудиторії. Користуватися цим курсом безкоштовно матимуть змогу усі бажаючі - студенти і викладачі університетів України, молоді спеціалісти, які уже працюють на підприємствах аграрного сектору, чи будь-хто, зацікавлений в отриманні сучасних знань в сфері агрономії.

В результаті впровадження гранту випускники аграрних університетів Сходу України та Азовського регіону отримають практичну освіту та певний професійний досвіду під час стажування до закінчення навчання. Поєднання знань та навичок, набутих під час курсу програми, призведе до підвищення їх конкурентноспроможності на регіональному ринку праці. Потенційні роботодавці отримають доступ до більш кваліфікованих фахівців завдяки новій магістерській програмі «Агрокебети». Інформаційна кампанія програми збільшить популярність аграрної освіти та залучить більше студентів до університетів. Аграрна освітастане більш сучасною, ефективною та стійкою, оскільки викладачі університетів набуватимуть відповідних знань та навичок шляхом тренінгів та застосовуватимуть їх у своїй педагогічній практиці, а університети тісно співпрацюватимуть з аграрним бізнесом.
«Ця співпраця надихає на якомога більше звершення. Це – потужний імпульс для розвитку нашої програми та підтвердження її нагальності – як для освітнього сектору, так і для бізнес-спільноти та міжнародних грантових організацій».
Алекс Ліссітса, президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та Голова наглядової ради програми «Агрокебети»
«Аграрний сектор відіграватиме одну з ключових ролей в економічному відновленні Східної України. Наше партнерство з Луганським національним аграрним університетом та Таврійським державним агротехнологічним університетом ім. Дмитра Моторного має на меті підтримати їх зусилля у навчанні професіоналів, які стануть рушійною силою економічного зростання. «Агрокебети» допоможуть нам встановити відповідність між освітніми послугами та потребами роботодавців аграрного сектору. Ця програма націлена на підготовку агро менеджерів, які розуміють як керувати аграрним підприємством, як бізнесом, що не менш важливо, ніж наявність кваліфікованого агронома чи механізатора. Разом з «Агрокебетами» ми допоможемо закласти фундамент для стійкого економічного зростання», - відмітив Брайан Мілаковськи, Керівник напрямку сталого економічного розвитку Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
«Дуже важливо, що цей проєкт охоплює велику кількість різноманітних активностей. Освітня програма «Агрокебети» з першого дня існування була націлена на комплексний вплив: на освітні процеси, на аграрний бізнес, на регіональний ринок праці та на освітню систему в цілому. Для нас дуже важливо залучити до партнерства настільки впливового гравця, як Проєкт технічної допомоги USAID «Економічна підтримка Східної України», який розділяє наш підхід».
Анатолій Циркун, Керівник проєкту «Агрокебети-Схід»
Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід» який реалізує ГО «Асоціяція «Український клуб аграрного бізнесу» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети