Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

У Слов'янську відбувся круглий стіл щодо співробітництва агробізнесу та агроосвіти

У рамках заходу відбулася панельна дискусія щодо ролі аграрного бізнесу у розвитку вищої освіти та співпраці аграрного бізнесу з університетами Сходу України, а також було проведено презентацію результатів освітнього проєкту «Агрокебети-Схід»
21 грудня 2021 року у місті Слов'янськ відбувся круглий стіл «Співробітництво аграрного бізнесу з університетами Сходу: виклики, перспективи, шляхи розвитку». Організаторами заходу виступили Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Луганський національний аграрний університет (ЛНАУ) та освітній проєкт «Агрокебети-Схід, що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
«Проєкт «Агрокебети-Схід» дозволив по-справжньому залучити аграрний бізнес в освітній процес: запросити менторів від аграрних компаній регіону до співпраці, пройти виробничу практику на їхніх потужностях, працевлаштувати студентів, - наголосив керівник проєкту «Агрокебети-Схід» Анатолій Циркун. – Ми маємо історії успіху студентів, задоволених працедавців Сходу України та, що важливо, готовність бізнесу продовжувати та поглиблювати співпрацю з ЛНАУ».
Анатолій Циркун
Керівник проєкту «Агрокебети-Схід»
«Крім студентів, у рамках проєкту пройшли навчання та підвищення кваліфікації і наші викладачі. Вони не лише прослухали лекції запрошених закордонних спеціалістів, але й відвідали найбільші аграрні події України, мали змогу поїхати на сучасні виробництва і обговорити сучасні технології в агровиробництві з профільними спеціалістами-практиками та новини агроосвіти - з колегами з інших університетів», - відмітила Ірина Кирпичова, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЛНАУ.
Ірина Кирпичова
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЛНАУ
З привітальними словами до учасників круглого столу та студентів звернулися керівники проєкту «Агрокебети-Схід» та ЛНАУ, представники Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, а також – представник Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Захід викликав неабиякий інтерес з боку аграрного бізнесу східних регіонів України – як великого, так і малого та середнього. Круглий стіл відвідали та активну участь в обговоренні результатів проєкту взяли представники холдингів HarvEast та «Агротон», компаній «Агротіс» та Групи «Агротрейд», заводу «Новоферт» та приватного акціонерного товариства «Мічурінське».

Широко представлений був освітній сектор: крім викладачів та деканів Луганського національного аграрного університету були присутні керівники Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, а також представники інших університетів – зокрема, Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Національного університету біоресурсів та природокористування.
Розповісти свої історії успіху, поділитися враженнями від навчального процесу та проходження виробничої практики прийшли учасники програми: студенти Юлія Веремеєнко, Владислав Кохан та В'ячеслав Постернак, в.о. директора навчально-наукового інституту агрономії та будівництва ЛНАУ Надія Скнипа, в.о. завідувача кафедри агрономії та лісівництва ЛНАУ Сергій Халін, в.о. декана економічного факультету ЛНАУ Сергій Мічківський та Ольга Орлова-Курилова, в.о. завідувача кафедри менеджменту, права, статистики та економічного аналізу ЛНАУ.

Оцінити результати, дати рекомендації та побажати професійного розвитку випускникам та викладачам завітали представники Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»: Анна Болтова, менеджерка з трудового потенціалу Проєкту, Руслан Марков, керівник напрямку з розвитку медового бізнесу та Сніжана Леу-Севериненко, старша менеджерка з розвитку трудового потенціалу.

Завершився захід вітанням випускників програми «Агрокебети-Схід» – магістрів-агрономів Луганського національного аграрного університету.
Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід» який реалізує ГО «Асоціяція «Український клуб аграрного бізнесу» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети