Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Відбулось обговорення запровадження проєкту «Агрокебети» на базі ВНАУ

9 червня в онлайн режимі відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню та визначенню вектору співпраці проєкту «Агрокебети» та Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ)
Нагадаємо, що 14 лютого 2020 року Вінницький національний аграрний університет підписав меморандум про співробітництво з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» щодо запровадження новітньої магістерської програми «Агрокебети».

Голова Наглядової ради освітнього проєкту «Агрокебети», президент УКАБ Алекс Ліссітса, зазначив: «Партнерство з ВНАУ для нас є дійсно стратегічним, оскільки саме на Вінниччині знаходиться велика кількість сільськогосподарських підприємств, як великих, так і середніх, які давно вже тісно співпрацюють з університетом».

Враховуючи всі особливості регіону, проєкт буде функціонувати на базі спеціальності «Агрономія» та адаптований до потреб саме Вінницького НАУ та місцевих партнерів.

Калетник Григорій, президент Вінницького національного аграрного університету відмітив, що можливість реалізувати проєкт у Вінниці є результатом багаторічної співпраці УКАБ та комітету ВНАУ.

«Вважаю, що завдяки проєкту «Агрокебети» нові можливості отримують не лише самі студенти-випускники, а також університет, оскільки зможе свій потенціал науково-педагогічних працівників озброїти відповідними знаннями, - додає Григорій, - Також ми прийняли рішення, що наші технологічні факультети, такі як «Агрономія» та «Інженерія» будуть так званою своєрідною базою, проте сподіваємось, що нам вдасться вмонтувати в програму і бакалаврів інших факультетів, у чому є сьогодні така потреба в аграрній сфері».

За словами Ткачука Миколи, Директора департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, останнім часом Вінниччина динамічно розвивається та постійно трасформується в різні форми господарювання.
«Наразі маємо 846 сільськогосподарських підприємств, 1893 фермерських господарств та активно розвиваються особисті студентські господарства, яких в нас в області більше 270 тис. Маючи такий потенціал аграріїв, Вінницька область, відповідно, займає чинні місця у виробництві сільськогосподарської продукції та у 2019 році обсяги виробництва валової продукції склали 23,1 млрд грн. Питома вага регіону в загальнодержавному виробництві сільськогосподарської продукції - 8,5%. Це все свідчить про те, що агрокомплекс працює динамічно і використовує новітні технології, - зазначає Микола Ткачук, - але продукція потребує вдосконалення і потрібно вміти не лише її виростити, а й реалізовувати це належним чином. В такому випадку, аграрний університет є базовим не лише в галузі сільського господарства, а й екологічному напрямку, оскільки ми розуміємо, що треба йти далі. Тому, студенти з аграрного університету, які формують подальшу програму «Агрокебети», мають бути багатофункціональними в сільському господарстві, а не тільки у вузькому напряму агрономії чи окремо в механізації. Сьогодні потрібен фахівець, котрий знає, що поряд з виробництвом є ще інші питання, які повинні розвивати аграрний бізнес як Вінницького регіону, так і держави в цілому».


«Такого досвіду і такого масштабу, як пропонує проєкт «Агрокебети» в університеті ще не було, тому це надзвичайно цікаво. Іншим позитивним показником є те, що не лише місцеві агрохолдинги, але і провідні агрокомпанії Вінниччини долучилися до реалізації проєкту і висловили велику зацікавленість. Для студентів найбільша відмінність на проєкті буде в тому, що в програмі заплановані не просто екскурсії на виробництва, а повноцінна практика та робота в агропідприємствах з новітнім обладнанням та технологіями», - додає Лутковська Світлана, проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та міжнародної діяльності ВНАУ.


Метою запровадження проєкту «Агрокебети» є вирішення однієї з найоловніших проблем - забезпечення якісної і повногранної підготовки випускників вищих аграрних закладів України з їх обов'язковим працевлаштуванням.
«На сьогоднішній день питання забезпечення робочим місцем студентів є одним з ключових, тому що грунтовну наукову підготовку та частково практичну частину сучасні заклади вищої освіти мають, проте можливість працювати студентам саме на місці їх майбутньої роботи створює надзвичайну мотивацію здобувача освіти», - переконана Гунько Ірина, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи ВНАУ.

На зустрічі також були присутні представники місцевого аграрного бізнесу та висловили свою готовність сприяти розвитку проєкту «Агрокебети» на Вінниччині. Саме аграрні компанії є базою для проходження піврічної виробничої практики студентів, а їх представники вистимуть менторами.

«Для нас дійсно дуже актуальна тема підготовки кадрів, їх подальше працевлаштування та отримання якісних послуг. Бракує молодих людей, в яких світяться очі і які мають належний досвід. Втілення планів проєкту «Агрокебети» дасть користь як університету, так і сільськогосподарським підприємствам», - підтримав Євген Чепернатий, генеральний директор ТОВ «Аграрна Фрут Лука».
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети