Як знайти роботу з будь-якої точки земної кулі через LinkedIn: 6 порад

За останній рік, пошук роботи став справжнім квестом для українців. У стані невідомості перебувають також і студенти, навчання яких припало на початок пандемії COVID-19. Минулого року, нового удару завдало повномасштабне вторгнення росії до України. Саме тому освітній проєкт «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» продовжують реалізувати проєкт «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Дана ініціатива покликана допомогти майбутнім фахівцям та молодим спеціалістам знайти своє місце в агро, розвинути потенціал, здобути професійний досвід та удосконалити наявні навики. Нові умови змушують кандидатів бути мобільними та використовувати усі наявні можливості заявити про себе. Одним із найбільш ефективних способів пошуку роботи є реєстрація у соціальній мережі LinkedIn, про що розповідає далі Ігор Ніколенко, засновник та СЕО Linkedin Mentoring by Ihor Nikolenko для онлайн-медіа MC.today.
Почну з того, що професійна присутність у LinkedIn, як би парадоксально це не звучало, була і буде актуальною завжди. Зараз, коли мільйони українців втратили роботу і джерела сталого заробітку, важливо швидко адаптуватись до нових реалій і почати усвідомлено діяти.Саме тому я підготував максимально практичну інструкцію для всіх, хто готовий змінювати своє життя на краще в нових воєнних реаліях. Розкажу все на прикладі будівництва будинку.
 • Як правильно залити фундамент
  Якщо ви хочете побудувати хмарочос, вам потрібно спочатку детально заглибитись і фундаментально все пропрацювати. Щоб ви не робили, чим би ви не займались – без комплексної, якісної і професійної роботи з профілем у LinkedIn вам не обійтись.

  Його варто максимально «нафарширувати» інформацією про ваші досвід, уміння та навички. Відобразити важливі грані вашого професійного досвіду та особистості. І, так, бажано це зробити англійською, якщо ви претендуєте на позицію за межами України.

  Оформити профіль у LinkedIn потрібно так, аби рівень його заповнення був найбільшим. Це напряму впливає на ефективність вашої діяльності в цій соціальній мережі. Як краще це зробити можна почитати у цій інструкції.
  Щоб я ще додав з важливого – це активація функції Cover Story. Це унікальна можливість звернутись до вашого майбутнього роботодавця з коротким відео про себе.

  Уявіть, що вам випала можливість представити себе і свою експертизу людині, яка приймає рішення щодо конкретної позиції в компанії. Чому саме ви? Які ваші аргументи? У чому ваша унікальність?


  У вас буде рівно 30 секунд, щоб коротко та чітко розповісти щось про себе і про свої цілі.

  Цю функцію можна активувати тільки з мобільного застосунку LinkedIn. Натисніть на ваше фото профілю – і ви зможете додати вже готове відео або зняти його безпосередньо на камеру вашого телефона. Я так і зробив.

  01
 • Як завести корисні знайомства
  Якщо ви хочете, щоб вас помічали і бачили ті, хто відповідає за команду у конкретних компаніях, потрібно їх додати до кола своїх друзів і взаємодіяти з їхнім контентом. Зараз LinkedIn ввів нові ліміти на додавання нових людей, тому на місяць ви можете надіслати лише 400 запитів своїм цільовим контактам. Це 100 запитів на тиждень – ваша мета за цим вектором активності. Шукайте за конкретними компаніями – сформуйте список тих, у яких ви б хотіли працювати. Також можна шукати за посадою або регіоном.

  У пошуковій стрічці LinkedIn пишете позицію людини, яку ви шукаєте. Вибираєте People, далі вибираєте друге коло зв'язку, вибираєте локацію, яка вас цікавить, за бажанням можна вибрати і конкретну компанію. Для того щоб алгоритм LinkedIn «залінкував» вас і цільовий контакт, потрібно зробити три речі після того, як вас додали в друзі:
  02
1. Зайти у профіль і підтвердити мінімум дві навички.
2. Зайти у блок «Активності» вашого нового друга, вибрати розділ «Дописи» і під останнім дописом написати коментар і лайкнути цей допис.
3. Натиснути на дзвіночок справа в профілі людини, яка може бути вам корисна. Це допоможе вам «з'являтись на радарах» цієї людини набагато частіше. Ви будете бачити актуальні пости одне одного.
 • Як знайти актуальні вакансії
  У пошуковій стрічці LinkedIn пишете позицію, яку ви шукаєте, та вибираєте вкладку Jobs. Далі потрібно вказати місто, де ви шукаєте роботу. Також можна налаштувати пошук за додатковими фільтрами: дата публікації позиції, компанії, тип роботи, можливість працювати дистанційно тощо. Також ви можете підписатись на сповіщення щодо нових позицій такого формату.
  03
 • Як створити правильне резюме
  Резюме можна зробити з допомогою різних безкоштовних сервісів або одразу перетворити свій профіль на резюме. Тому дуже важливо, щоб ваша сторінка була максимально показовою.
  Натискаєте кнопку More, коли знаходитесь на основному екрані у своєму профілі, далі Build resume. Потім вибираєте, під яку позицію вам його створити, і зберігаєте файл у PDF. Єдине – ви не зможете підтягнути ваше фото. Його можна потім додати самостійно.
  04
 • Як знайти рекомендації в LinkedIn
  Окремо хочу акцентувати вашу увагу на дуже важливому моменті, який часто ігнорують. Це рекомендації. Важливо перед активним пошуком роботи запросити рекомендації у ваших колег, керівників, клієнтів з минулого професійного життя. Як це зробити? Знаходите людину, рекомендації якої ви б хотіли отримати, натискаєте кнопку More і вибираєте Request a recommendation. Важливо, щоб ви із цією людиною вже були друзями.
  Далі вибираєте тип ваших взаємовідносин – колега, керівник тощо – і вашу позицію на момент співпраці.
  Раджу отримати мінімум три рекомендації з попередніх місць роботи. Це підтвердження вашої професійності від інших людей. Також будьте готові, що їм можуть написати для уточнення інформації. Це нормальна практика.
  05
 • Чому так важливо писати дописи
  Для мене люди діляться на два типи:
  • ті, хто «сидить на трибунах» і читає пости інших;
  • ті, хто «виходить на арену» і створює пости самостійно.
  В американців є крута фраза, яка мені дуже подобається: You need to show up everyday. Трохи фактів вам для роздумів і розуміння:

  • загальна кількість користувачів LinkedIn наближається до 1 млрд;
  • тільки 5% користувачів створюють увесь контент;
  • 85% користувачів ніколи нічого не публікували в LinkedIn;
  • тільки 1% людей у LinkedIn пише дописи щотижня
  06
Як вам? Доступно пояснив? Тому рекомендую регулярно писати пости в LinkedIn, щоб вас бачили ваші потенційні роботодавці та клієнти. Це можуть бути пости, що пов'язані з вашою професійною діяльністю, новинами в сфері, особистими історіями тощо. Коли ви зробите все, про що я розповів, гарантую, що результат буде. І, можливо, навіть кращий, ніж ви очікуєте. У будь-якому разі я глибоко переконаний, що LinkedIn може стати неймовірним трампліном для вашого професійного зростання. Головне – активно та наполегливо діяти із чітким розумінням усіх нюансів.
Якщо хочеш дізнаватися більше про тренди розвитку ринку праці, затребуваних спеціалістів, а також закордонний досвід та успішні кейси в агросекторі, підписуйся на телеграм канал АгрокебетиPRO. Тут ти знайдеш більше інформації про актуальні вакансії, цікаві безкоштовні зустрічі, навчальні можливості та професійні поради від менторів.
Інформаційні партнери «АгрокебетиPRO»
 • Генеральний інтернет-партнер
 • Інформаційний партнер
 • Інформаційний партнер
 • Інформаційний партнер
 • Інформаційний партнер
Про проєкт «Агрокебети»:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційовано Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 2019 року. Його мета – підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу.

Новітній освітній проєкт «Агрокебети» реалізується у восьми закладах вищої освіти:
Національному університеті біоресурсів та природокористування України (НУБіП України),
Сумському національному аграрному університеті (СНАУ),
Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (СНУ ім.В.Даля),
Херсонському державному аграрно-економічному університеті (ХДАЕУ),
Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ),
Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім.Д.Моторного),
Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ ім. Т. Шевченка) та
Національному університеті «Чернігівська Політехніка».

Проєкт підтримують провідні компанії України:
New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, Галс Агро, МХП, Kuhn, УАПК, Amazone, Credit Agricole, Vaderstad, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, International Finance Corporation, Drone.ua, AgroHub, HarvEast.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
ОСТАННІ НОВИНИ
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети