Error get alias
Error get alias

Освітня програма «Агрокебети» йде в регіони

Освітня програма «Агрокебети» розширює свою присутність ще в трьох аграрних регіональних університетах України.
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Після проведеного конкурсу серед аграрних закладів вищої освіти по впровадженню програми «Агрокебети» на базі їх університету у 2020-2021 навчальному році Наглядова Рада проєкту затвердила наступні університети: Сумський національний аграрний університет, Вінницький національний аграрний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Окрім цього, Національний університет біоресурсів та природокористування України, на базі якого успішно стартував перший набір «Агрокебети», продовжить функціонал програми і наступного року.
Враховуючи регіональне розширення, плановий бюджет проєкту на 2020/2021 навчальний рік складе 6 млн гривень. Всі кошти будуть витрачені виключно на організацію навчального процесу та залучення якісних викладачів.

За словами голови Наглядової ради освітньої програми «Агрокебети», президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекса Ліссітси, основна мета проєкту повністю перезапустити аграрну освіту в новому форматі в масштабах країни. Саме тому уже напрацьований досвід буде поширюватися на регіони.

«Ми очікуємо більшу активність та зацікавленість студентів в участі в програмі, які хочуть здобути новітні практичні знання та можливість працевлаштування в лідируючих аграрних компаніях країни. Студенти саме з сільської місцевості, як правило, є більш мотивованими та обдарованими, тому проєкт і розширює регіональну присутність. Аграрні компанії, які підтримують проєкт, ведуть свою діяльність саме в регіонах, тому проєкт стає ближчим до партнерів та потенційних учасників програми», — говорить президент асоціації «УКАБ», генеральний директор «ІМК» та ідеолог освітньої програми «Агрокебети» Алекс Ліссітса.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного програму будуть реалізовувати на базі факультету агротехнологій та екології.

«Я сподіваюся, що реалізація програми «Агрокебети» у нашому університеті дозволить забезпечити південно-східний регіон України професійними аграрними менеджерами, які не тільки підвищать рентабельність існуючих сільгосппідприємств і компаній, а і будуть здатні створити власний успішний аграрний бізнес. А співпраця з роботодавцями значно підвищить рівень практичної підготовки наших випускників, що є запорукою розвитку держави», — говорить ректор ТДАТУ імені Дмитра Моторного Володимир Кюрчев.

Вінницький національний аграрний університет буде реалізовувати програму на всіх факультетах, оскільки навчальні фермерські господарства, які запровадженні в закладі це колектив студентів агрономів, інженерів-механіків, економістів, юристів.

«У подальшому, ми плануємо акредитувати міжнародний курс по підготовці майбутнього фермера і такі програми як «Агрокебети» були б гармонійним доповненням для такої спеціальності, — відзначає президент ВНАУ Григорій Калетнік. — Наші студенти зацікавлені у здобутті навиків фахівців із бізнес-структур, їм важлива менторська допомога та реальний практичний досвід у виробничих сільськогосподарських структурах».

У Сумському національному аграрному університеті для реалізації програми розглядають відразу два факультети — агротехнологій та природокористування, а також економіки і менеджменту.

«Наша мета в рамках участі в програмі «Агрокебети»змінити у молоді ставлення до сфери сільського господарства шляхом надання позитивних прикладів успішного працевлаштування після навчання. Таким чином, ми отримуємо шанс заохотити розумних молодих людей вступати саме на аграрні спеціальності», — констатує ректор СНАУ Володимир Ладика.

У свою чергу керівник освітньої програми «Агрокебети» Анатолій Циркун зазначає, що заявки на участь у проєкті подали 6 університетів.

«Основними критеріями для відбору було бажання університетів міняти підходи до навчання та імплементувати новітню програму на базі свого навчального закладу, наявність необхідної матеріально-технічної бази, професорсько-викладацького складу для начитки необхідних дисциплін програми», — додає керівник освітньої програми «Агрокебети» Анатолій Циркун.

У 2019-2020 навчальному році проєкт зібрав 42 талановитих та мотивованих студенти зі всієї України. У 2020-2021 навчальному році планується залучити мінімум 125 студентів — майбутніх Farm Managers.

«Я прагну отримати ту освіту, яка допоможе мені компетентно та дієво впливати на процес реформування економіки України. Сподіваюся, що мій особистісний потенціал, помножений на якісну фахову освіту, яку забезпечує ця магістерська програма, стане незабаром тим рушієм, який підніме аграрний сектор на новий рівень - рівень прогресу, дбайливого, раціонального господарювання та прозорої підприємницької політики для тих, хто прагне на весь світ заявити про українського виробника якісної органічної продукції, а не лише постачальника сировини», — розповідає студентка проєкту Юлія Олар.
  «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво» – це проєкт про навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво в українському агро.
  Ціль проєкту – підтримати розвиток аграрної галузі України та забезпечити потреби у фахівцях з відповідними практичними навичками та компетенціями.
  Приєднуйтеся до Telegram каналу проєкту «АгрокебетиPRO»: анонси заходів, актуальні вакансії в агро, навчальні можливості та багато іншого. Не проґавте можливість, всього один клік: agrokebetypro

  Проєкт реалізується освітнім проєктом «Агрокебети» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

  ОСТАННІ НОВИНИ
  FACEBOOK
  YOUTUBE
  TELEGRAM
  INSTAGRAM
  +38-067-769-86-58
  +38-067-538-18-81
  info@agrokebety.com
  ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
  ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
  Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
  НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
  Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
  *Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
  МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
  Розробка та просування:
  Ментори
  © 2021 Aгрокебети