Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Анатолій Савченко: «Агрокебети - гарна спроба виокремити та інтегрувати найкращих студентів у бізнес-середовище»

В особистому інтерв'ю Анатолій Савченко, консультант PwC, лектор проекту "Агрокебети" поділився враженнями від роботи зі студентами проекту та дав поради тим, хто планує взяти у ньому участь.
Анастасия Фесун
- Які загальні враження від програми "Агрокебети"?

- Мені здається, що такі програми - це рух у дуже вірному напрямку. Цей курс - гарна спроба виокремити і інтегрувати найкращих студентів у бізнес середовище, надати їм знання від людей, які займаються не тільки теорією (що безперечно важливо), а й практикою. Учасники проекту мають чудову можливість отримати практику на агрофірмах та подивитись, як деякі речі працюють в реальності. Хочу зазначити, що студентів це мотивує. На мою думку, це дуже вірний крок для того, аби підготувати людей до професійного життя. Такі кадри працюватимуть ефективніше на своєму робочому місці.

- Чи була мотивація у студентів проекту "Агрокебети" на достатньому рівні?

- Більшість студентів мала відмінну мотивацію. На заняттях було багато активних людей, які постійно відповідали на питання або ставили їх мені. Це чудово, адже ти отримуєш зворотний зв'язок і розумієш, чим цікавляться люди, і як можна більш ефективно занурити їх у світ знань. Тому в мене позитивні враження, і можу підсумувати, що на цьому проєкті я працював із прекрасною активною аудиторією.

Також хочу відзначити, що мотивація студентів зростала з моменту початку і до завершення курсу. Можливо, це через те, що чим ближче до закінчення навчання та наближення справжнього дорослого професійного життя, тим більше мотивації навчатися корисним речам.


- З кожним роком ми бачимо все більший відтік кадрів за кордон. На Вашу думку, чи можуть такі програми, як "Агрокебети", призупинити цей процес, чи все ж таки ті студенти, які вирішили здобувати освіту за кордоном, будуть виїжджати?

- Це дуже комплексне питання, і потрібно враховувати кілька факторів. По-перше, слід усвідомити, що світ за останні 20-30 років глобалізувався, і конкуренція у сфері вищої освіти значно зросла, особливо протягом останніх 5-6 років, коли Україна стрімкими темпами інтегрується в Європу. Тобто люди отримують більше можливостей поїхати навчатися за кордон - це один тренд.

По-друге, справді, такі програми, як "Агрокебети", дають людям українську альтернативу якісній освіті за кордоном. Адже їхати до іншої країни не завжди комфортно. Коли особистість може реалізувати себе на батьківщині і отримати класну професійну підготовку - то це однозначно плюс.

По-третє, якщо говорити про агросектор, то це перспективна галузь, і я сподіваюсь, що реформи дадуть позитивний результат та сприятимуть підвищенню його ефективності. А тому все більше людей матиме бажання працювати у сільському господарстві. А можливість реалізувати себе на зростаючому ринку - це запорука того, що кваліфіковані кадри залишатимуться в Україні та робитимуть свій внесок у її розвиток та майбутнє процвітання.

- Що б ви порадили майбутнім студентам проекту "Агрокебети"?

- Людині має бути цікаво те, чим вона займається. Я думаю, кожному з нас доводилося робити не те, чого прагнула душа. Тобто, якщо вже студенти хочуть брати участь у проекті, вони повинні горіти українським агросектором, їм це має бути цікаво. Я кажу про щирий інтерес з середини, а не нав'язані ззовні переконання. Мені було дуже приємно, що я побачив це у студентів "Агрокебет", принаймні у тих, з ким в мене була можливість поспілкуватись. Я справді відчув, що вони цим живуть. І я хочу від щирого серця побажати щасливого життєвого шляху моїм студентам, та закликаю майбутніх студентів, яких цікавить український агропромисловий комплекс, навчатися разом із нами.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети