Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
9 ЗАПИТАНЬ СТУДЕНТУ ПРОГРАМИ «АГРОКЕБЕТИ»
Магістерська програма «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління була започаткована менше року тому. Студенти першого потоку новаторського проєкту були відібрані з кращих - і саме тому, ми знайомимо вас ближче.
Розкажи про знайомство з проектом "Агрокебети". З чого все почалось?
Про "Агрокебети" я вперше почув взимку минулого року. Побачив сторінку в рекомендаціях Instagram, відразу ж зацікавився, що це таке і написав в дірект, чи можу брати участь в конкурсному відборі. Остаточно вирішив вступати на "Агрокебети" після презентації програми Оленою Анатоліївною для студентів четвертих курсів, оскільки, за її словами, програма повинна містити в собі все, що так необхідне для потрапляння у вищу лігу агробізнесу України, і програма повністю виправдала мої очікування.


Попередня твоя освіта за спеціальністю "Біотехнолог". Чому вирішив змінити на Farm Manager?
До "Агрокебет" я отримав диплом бакалавра за спеціальністю "Біотехнології та біоінженерія". Під час навчання навіть встиг попрацювати за спеціальністю. Працюючи біотехнологом, я й зрозумів, що хочу розширити свій кругозір, свої професійні та комунікаційні навички, тому почав шукати, яким чином можу задовольнити свої амбіції. Ще дитячою мрією була робота в агросекторі, але я не міг ніяк зрозуміти, що саме це повинно бути, оскільки мені хотілось розуміти принципи виробництва, розумітись на операційних процесах, брати участь в стратегічному плануванні і головне працювати з людьми, налаштовувати процеси та створювати системи. А така спеціальність як Farm Manager поєднує в собі всі навички, які дозволяють розуміти та впливати на роботу компанії.


Ти обрав своїм ментором Андрія Андрюшка та проходитимеш практику в компанії Corteva Agriscience. Розкажи, чому саме такий вибір?
Обирати між менторами було особливо важко, оскільки кожен - великий професіонал і може поділитись цінними знаннями, стати чудовим наставником. Перш за все, для себе я визначив, чого саме хочу навчитись у ментора. Ознайомившись з регаліями кожного, я виділив для себе трьох людей, чия діяльність була мені найбільш близькою. В кінцевому результаті я надав перевагу Андрію Андрюшко. Ключовими показниками для мене стали багаторічний досвід роботи в міжнародних аграрних компаніях та освіта мого ментора. Мені дуже пощастило, що Андрій працює в Corteva Agrisciense, оскільки це компанія з яскравою історією, великими досягненнями та цілеспрямованими людьми. Мультинаціональність компанії дозволяє спілкуватись з іноземними колегами та переймати в них досвід, що дуже важливо в сьогоднішніх реаліях. На підсвідомому рівні саме в таке середовище потрапити я й хотів. Навіть не довелось підкидати монетку, щоб визначити, що важливіше - ментор чи компанія, все склалось якнайкращим чином.
Богдан Красюк
Мені дуже пощастило, що мій ментор працює в Corteva Agrisciense, оскільки це компанія з яскравою історією, великими досягненнями та цілеспрямованими людьми.
»
«
Чи ти вже вирішив, в якому напрямку хочеш працювати в агро? Розкажи трішки про плани, якщо не секрет :)
Особисто для мене це складне питання на даному етапі життя, тому що хочеться спробувати все. І тут мені дуже допоміг мій ментор. Ми взяли до уваги мої побажання та склали список з потенційних напрямків, де я хотів би себе спробувати. Після цього ми пріоритезували список і вималювався вектор, по якому будемо рухатись далі. Почати хочеться з продажів, для того? щоб в повній мірі зрозуміти нашого клієнта та його бажання і цим самим почати виконувати призначення Corteva Agrisciense - збагачувати життя тих, хто виробляє та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Також планую приділити увагу селекції, так як маю певні знання завдяки освіті біотехнолога і вважаю, що це дуже перспективний напрям.
Яка дисципліна з програми "Агрокебети" була найціннішою для тебе та чому саме вона?
Кожна дисципліна на проекті стала по-своєму цінною для мене, не пам'ятаю пар, після яких мені не було над чим подумати і що проаналізувати. Виділити хочеться управлінський облік та фінанси Анатолія Савченко та курси Андрія Загорулько. УОіФ дозволили мені, за допомогою найдостовірніших фактів та аргументів - цифр, оцінювати та порівнювати виробничі процеси і роботу цілих компаній, до того ж кваліфікація та зацікавленість викладача посприяли максимальному засвоєнню матеріалу. Що ж до курсів Андрія Загорулько, то, перш за все, це навичка правильно керувати Work&Life балансом. Це надефективний засіб для збору певних ознак, іноді вони навіть можуть, на перший погляд, здаватись неважливими, в одне ціле, їх обробку та прийняття ефективних рішень, і це стосується як бізнесу, так і особистого життя. Дуже важливим фактором у цьому для мене є те, що Андрій - живий приклад, тим правилам та засобам, що він викладає нам в рамках своїх курсів.
Як вплинув на тебе карантин? Чи стало більше можливостей для саморозвитку?
Карантин показав мені, що справа не в недостачі вільного часу, а в бажанні щось робити. Можливості є завжди, важливо, чи використовуємо ми їх в повній мірі. Через режим самоізоляції є більше часу для самоаналізу, для мене це дуже важливо.


- Богдан Красюк
Кожна дисципліна на проекті стала по-своєму цінною для мене, не пам'ятаю пар, після яких мені не було над чим подумати і що проаналізувати.
»
«
Це вже твій 5-ий рік в ролі студента. Чим тобі найбільше запам'ятались студентські роки?
За 5 цих років я пройшов майже всі кола студентського щастя. Найбільше запали в душу робота в Студентській організації факультету, Аграрна республіка та участь в збірній з перетягування канату.
Тобі вдалося поєднувати навчання з роботою. Поділись детальніше, де працював, як встигав та чи радиш працювати студентам?
Одним з перших свідомих кроків було прийняти рішення влаштуватись на роботу за спеціальністю, воно прийшло до мене на третьому курсі. Завдяки Антіпову Ігорю Олександровичу та Гринчук Катерині Валеріївні я потрапив у біотехнологічну лабораторію Всеукраїнського наукового інституту селекції, де вивчав агробактеріальну транформацію ріпака та кукурудзи і займався створенням та клонуванням генетичних конструкцій. Якщо студент хоче перевірити, чи дійсно, вибрана ним спеціальність його, то йти на роботу - це must have. Особисто я встигав поєднувати одне з іншим, викладачі часто йшли на зустріч, оскільки розуміли, що я в лабораторії здобуваю таку важливу практику, до того ж я працював спочатку в другій половині дня і пари з роботою майже не перетинались, але з часом довелось роботи вибір і я вибрав роботу, оскільки розумів, що від цього користі буде набагато більше, так як там ми використовували найновіші знання та напрацювання в галузі.


Можливо, з огляду на свої помилки чи досягнення, які 3 речі потрібно встигнути зробити студентам? :)
1. Зустріти справжніх друзів-однодумців.
2. Знайти те, від чого закипає кров.
3. Здати три іспити за дві години.


Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети