Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
9 ЗАПИТАНЬ СТУДЕНТУ ПРОГРАМИ «АГРОКЕБЕТИ»
Магістерська програма «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління була започаткована менше року тому. Студенти першого потоку новаторського проєкту були відібрані з кращих - і саме тому, ми знайомимо вас ближче.
Як ти дізналась про програму «Агрокебети»?
Про програму "Агрокебети" мені розповіла моя подруга, Ірина Штандер, що навчалася в НУБіП. Згодом я приїхала в Київ, прийшла в університет з метою детальніше дізнатися про дану програму. Анатолій Остапчук та Олена Ковтун дали вичерпну відповідь на десятки моїх запитань, після чого я сказала їм: «Так, я вступаю. Побачимось на іспитах!».
Чому ти вибрала саме цю магістерську програму?
Надзвичайно привабливим був викладацький склад, серед яких велика кількість топ-менеджерів та іноземних спікерів. Зацікавив також набір предметів, адже всі були новими та здавались цікавими мені. А можливість проходити піврічну практику на підприємстві та супровід ментора протягом усього навчання – стали великою перевагою серед інших магістерських програм.
Назви коротко 3 переваги програми «Агрокебети» для тебе?
Важко виділити лише три переваги програми, але я спробую:

- Поєднання теоретичних знань з практичними. Оскільки практично всі дисципліни були для мене нові, тільки за допомогою практики нова теорія краще засвоюється.

- Можливість тісно співпрацювати з ментором, який готовий навчити і поділитися досвідом.

- Гарне ставлення викладачів. Вони дуже відкриті, готові відповідати на всі наші запитання, навіть самі примітивні.
Діана Редька
Завдяки «Агрокебетам» я знайшла себе.
»
«
Як ти вибирала свого ментора?
Це було справді важко, оскільки всі ментори були для мене незнайомі, більшість компаній теж. Зізнаюсь, коли заповнювала анкету, вибрала рандомно трьох людей з надією, що в вересні познайомлюсь з кожним і «свого ментора» знайду. Пригадую, як спілкувалася з рідними про «Агрокебети», тато відразу написав мені двох топ-менеджерів, кого на його думку обрати ментором. Першою в цьому списку була Ольга Геннадіївна Петренко, яка і є на сьогодні власне ментором. Вибором я дуже задоволена.


Розкажи про цінні поради від свого ментора.
"Невдача – це проблема, з якою ти стикаєшся, над якою доводиться працювати і з якої необхідно винести уроки. Позбувайся синдрому відмінниці." Для мене це особливо цінно, оскільки в минулому я була ще та перфекціоністка, яка при будь-якій невдачі опускала руки.

А також Ольга Геннадіївна ще на першій зустрічі в офісі Cygnet сказала важливу для мене річ. Особливо корисну зараз, коли працюю в відділі комунікацій: "Не пиши про те, чого немає. Треба правдиво подавати інформацію і критично мислити. Адже зараз повно неоднозначних фактів, які не передають дійсність і створюють паралельну реальність. Надто багато маркетингу та прикрашеної інформації".


Самоосвіта: чим займаєшся у вільний час?
Люблю читати книжки, поставила ціль прочитати за рік 10 книг. Стараюсь постійно покращувати рівень англійської та німецької мов, оскільки хочу отримати сертифікати. А також проходжу онлайн курси з PR-менеджменту на освітній платформі Coursera.


- Діана Редька
Надзвичайно задоволена, що ця програма познайомила мене з моїм роботодавцем. Завдяки проекту я знайшла трішки більше, ніж роботу мрії.
»
«
«Агрокебети» для тебе – це гарний шлях знайти роботу мрії, чи дещо більше?
Для мене участь у програмі «Агрокебети» стала потужним стартом у майбутнє. Адже до участі в програмі я чітко не розуміла, в якій сфері хочу працювати. Прихід на програму дозволив звузити перелік професій. Мене надихнули викладачі та топ-менеджери, які в нас викладали.

На проекті зрозуміла, що мені подобається сфера комунікацій, а саме спілкування з людьми про партнерство та бізнес. А оскільки я на «Агрокебетах», то чому б не працювати в напрямку «піар» в агро? Адже агросектор – це не тільки про технології та рослинництво.

Надзвичайно задоволена, що ця програма познайомила мене з моїм роботодавцем. Завдяки проекту я знайшла трішки більше, ніж роботу мрії. Я знайшла багато однодумців, мотиваторів, свого наставника, та врешті решт я знайшла себе. Працюю зараз в тій сфері, що подобається і з такими людьми, з якими справді комфортно.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети