Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

ЄБРР приєднався до Агрокебетів

ЄБРР та УКАБ розпочинають співпрацю над удосконаленням освітньої програми для розвитку сільського господарства України.
28 квітня 2020 року між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» була підписана угода на виконання проекту «Удосконалення магістерської програми з агрономії на півдні України».

Проектом передбачається розробка нової сучасної освітньої програми підготовки «польових командирів» для аграрного бізнесу України із глибокими професійними компетенціями у галузі агрономії та агротехнологій в умовах зрошуваного землеробства та сформованими міжособистісними навичками, що необхідні сучасному виробництву.

Проект буде реалізовано на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету з наступного навчального року. Програма ґрунтуватиметься на принципах і методологічних підходах сучасної магістерської програми з елементами дуальної освіти з урахуванням особливостей південного регіону. Крім освітнього компоненту, акцент також робитиметься на підвищенні кваліфікації викладачів університетів регіону.

Керівник проектів технічної співпраці в АПК ЄБРР Аліна Білан заявила: «Ми продовжуємо програму фінансової підтримки реформ освітньої сфери в АПК України. Цей проект є важливим кроком до якісних змін в системі аграрної освіти країни та підготовці кваліфікованих кадрів. Наша співпраця дасть поштовх до майбутнього розширення програми УКАБу «Агрокебети» на півдні України».

За словами президента УКАБ Алекса Ліссітси, даний проект і його підтримка Європейським банком реконструкції та розвитку - це важлива інвестиція часу та коштів в розвиток аграрної освіти України в цілому.

«Проєкт «Агрокебети» - це довгоочікувана відповідь на потреби агробізнесу та економіки країни у висококваліфікованих кадрах. Дуже добре, що з'явилися однодумці, які готові нас підтримати та об'єднати зусилля заради спільної мети та проведення освітніх реформ в масштабах країни, - коментує Алекс Ліссітса, президент УКАБ. - Вірю в те, що ця співпраця відкриє нову еру у аграрній освіті на півдні України».

Проєкт планують реалізовувати на базі двох факультетів ХДАУ: агрономічного та економічного.

За словами ректора ХДАУ Юрія Кирилова, запровадження проєкту сприятиме розвитку університету: «Наш університет завжди намагається бути у тренді подій. З кожним роком світ невпинно змінюється, і освіта та науки – не виключення. Змінюються технології та алгоритми викладання дисциплін та засвоєння матеріалу, методики досліджень та наукових пошуків. Удосконалення освітньої програми з агрономії з застосуванням підходів програми «Агрокебети» є прикладом запровадження змін в здобутті вищої освіти і підготовці не «теоретиків», а «практиків».

Ініціатива щодо вдосконалення магістерських програм з агрономії виходила не тільки з університету, а й від провідних агровиробників південного регіону України, зокрема, компанія Агрофьюжн, що частково фінансуватиме та братиме участь у програмі навчання студентів. Це показує на велику зацікавленість бізнесу в отриманні висококваліфікованих кадрів.

«Очікування від проєкту різнопланові: від задоволення попиту провідних аграрних підприємств півдня України у висококваліфікованих спеціалістах з агрономії та аграрного менеджменту до здійснення мрій студентів та їх батьків щодо високооплачуваної престижної роботи після отримання освіти в Херсонському державному аграрно-економічному університеті», - підсумував Юрій Кирилов.

Асоціація УКАБ сподівається, що спільними зусиллями аграрних університетів і бізнесу за фінансової підтримки ЄБРР, ми зможемо показати кращі приклади освітніх програм, де глибокі теоретичні знання підсилюються практикою і спілкуванням із реальним сектором, що дасть подальший поштовх до «переформатування» вищої освіти України.


Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети