Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Де і коли Ви навчались в ролі студента?
Я навчалась в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, на факультеті «Міжнародні відносини», спеціальність «Міжнародний бізнес», спеціалізація «Міжнародний маркетинг» 2002 - 2008 рр. З тих пір, маркетингову стежку не покидала :) Після закінчення університету у мене 2 дипломи: один - за фахом, економіст-міжнародник, другий - перекладач німецької та англійської мов, виданий тим самим ЗВО. 2005 р., літо - навчалася в німецькому університеті міста Пассау, Баварія, на курсах «Німецька для економістів»

Поки вчилася в школі, провела весь свій 10-й клас в США, штат Меріленд, місто Леонардтаун. Жила в родині і вчилася в школі. Приїхала по стипендії Freedom Support Act / Future Leaders Exchange (FSA / FLEX) від американського уряду.
Який найбільш пам'ятний момент для Вас зі студентських часів?


Опишу свій вступ - найсмішніший момент усього навчання. Коли я вступала, було перше літо, коли дозволили вступати не в один ЗВО, а в скільки хотів абітурієнт. Я дуже хотіла навчатися в столиці (сама родом з Дніпропетровської обл.), І мені, в принципі, було все одно, в якому ЗВО, головне - на бюджеті і в столиці.

Я, звичайно, хотіла бути маркетологом, але столиця була в пріоритеті :)
Тоді ще була 5-ти бальна система, і прохідний бал був 13 за результатами 3-х іспитів (дві оцінки «4» і одна «5»). З математики та української мови мені поставили «4», і тут англійська - а я рік як повернулася зі Штатів. Досить складні були завдання і потім усна співбесіда, як я потім дізналася, з найсуворішим викладачем. І цей строгий викладач мені ставить «5» - ода і хвала всій моїй стипендії та навчанню в США.
Але я, все ще не вірячи в свій успіх, готуюся подавати оригінали документів до Національного авіаційного університету на «Промислове та цивільне будівництво», оскільки там сказали, що я вже зарахована.

Потім, звичайно, все змінилося, і я закінчила КНУ ім Т.Шевченка :) Вірте в себе і свої сили - завжди пробуйте. За спрос грошей не беруть :)
І ось, після здачі документів в Авіаційний університет, в Харчових технологій, КПІ, педагогічний, технології та дизайну, мама (а вона була зі мною під час всієї вступної кампанії) мені каже: «Давай подамося на «Міжнародні відносини» - там конкурс 3 людини на 1 місце, саме на цю спеціальність, це ж зовсім небагато». Я довго не погоджувалася, оскільки була в повній впевненості, що не вступлю - це ж перший ЗВО країни!
Що Ви порадите сучасним студентам: на що витрачати свій час та гроші?
Дізнайся більше про компанію ментора:
Обов'язково під час студентських років:

Вчіться, вбирайте все, як губка, будьте проактивними і беріть участь всюди. Якість навчання залежить тільки від вас. По можливості, починайте працювати після 3 курсу з максимальною наближеністю до своєї спеціальності.

Не слід витрачати час і гроші:

Прогулювати пари, замість навчання займатися деструктивною діяльністю. Думайте, що навчання - це розвага і витрачайте на це час.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети