Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Розкажіть про Ваше студентство: де і коли Ви навчались в ролі студента?
З 1999 по 2004 я був студентом Київського Національного Економічного Університету. Потрапив туди я своїми знаннями, без знайомств та грошей. Взагалі, в моєму розпорядженні тоді було 100 грн на місяць.

Але я багато мріяв і докладав чимало зусиль. Ця тактика завжди працювала. Навіть зараз я маю дуже багато мрій і цілей. Я уявляю, ким я буду через 5, 10 чи 20 років. І вже розумію, що для цього мені треба зробити.


Опишіть один з найбільш пам'ятних моментів студентського життя.
Оскільки мені легко давались точні науки, то я швидко вирішував завдання на іспитах. Цим користувались мої однокурсники. Я міг встигнути допомогти ще 10-20 студентам успішно скласти іспит :)

Мій викладач з теорії ймовірностей знав про це, тому на одному іспиті, на який було виділено чотири години, він постійно підходив до мене та дивився тільки на початок розв'язування, ставив «+» та просив пропускати і переходити до іншого рівняння і т.д. Іспит для мене закінчився вже через 15 хвилин з оцінкою «Відмінно».
Після чого, він попросив залишити корпус та через вікно спостерігав, щоб я не повернувся назад ☺. Того дня моїм однокурсникам довелося складати іспит вже самотужки.
Що Ви порадите сучасним студентам: поради, що обов'язково потрібно зробити під час студентських років та на що студенту не варто витрачати гроші і час?
Що потрібно робити студентам:

  • Обов'язково розвивайте корисні звички. Це може бути біг кожного ранку, або заняття спортом. Це дасть вам здоров'я та заряд енергії.
  • Читання нових книжок. Вони розвивають світогляд та дають нові знання, підвищують ерудицію.

  • Займайтеся творчістю та медитацією. Це підвищить ваш емоціональний інтелект, дозволить вам бачити найголовніше та вміння розставляти пріоритети, додасть креативності.
Цей перелік може бути довшим. Вибір за вами! :)
Важко однозначно порадити, що не треба робити. В своєму житті я теж робив зайві речі, але з них також складається наше життя та формується досвід, нехай і негативний.

Будьте в меншому ступені матеріалістами. Сьогодні мати власне житло чи автомобіль вже не є першочерговою потребою.
Перший свій заробіток витрачайте на знання. Ця інвестиція гарантовано окупиться. І ніколи не зупиняйтеся у своєму розвитку.

Щодо того, на що не варто витрачати час - просто його не витрачайте. Кожен день робіть щось, що зробить вас ближче до вашої мрії! :)
Дізнайся більше про компанію ментора:
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети