Почнемо з того, що я далеко не чужа людина і для інших подібних проєктів, які зокрема мав змогу впроваджувати, працюючи в Українському клубі аграрного бізнесу. Ми намагалися в різний спосіб об'єднати студентство і освітню галузь з бізнесом, щоб запобігти проблемі дефіциту кваліфікованої робочої сили в аграрних підприємствах України. Наприклад, були такі проєкти, як студентські змагання з успішних кейсів у сфері агробізнесу, які проводилися під час конференції "Ефективне управління агрокомпаніями". Зокрема студенти з різних аграрних вишів України разом працювали над розробкою моделей корпоративних та бізнес-стратегій агропідприємств, виходу компаній на ринок та виведення нових чи нішевих продуктів на споживацький ринок.
Ідея створити таку освітню програму, як "Агрокебети", висіла у повітрі давно, по-моєму ще з 2010 року. Проте, як показав досвід, для цього потрібен час, тому програму вдалось запустити тільки нещодавно.
Тому, для того, щоб позитивно відповісти на пропозицію викладати в проєкті, в мене не було ніяких перешкод. Я "в темі" давно і на особистому рівні знайомий з Алексом Ліссітсею, Оленою Ковтун, Анатолієм Остапчуком та іншими задіяними у підготовці проєкту людьми.
Ввважаю, що проєкт дійсно дуже значимий унікальний, не лише для України. Важливість підготовки менеджерів підприємств агробізнесу, які здатні самостійно приймати рішення, підтверджена як готовністю багатьох топ-компаній брати участь у якості партнерів та підтримувати Агрокебети, так і бажанням запрошених викладачів з-за кордону (і це не лише я) викладати у проєкті.