Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Ірина Блінова: «Розуміємо, що разом з УКАБ формуємо нове професійне суспільство»

В особистому інтерв'ю Ірина Блінова, керівник Академії PwC, розповіла, чому викладачі Академії вирішили поділитися своїм досвідом зі студентами проекту "Агрокебети", та яким чином обиралися дисципліни.
Анастасия Фесун

- Розкажіть, будь ласка, чому Академія PwC вирішила співпрацювати з програмою "Агрокебети"?


- Почну з передісторії, яким чином ми прийшли до цього проекту. Академія PwC існує вже 11 років. Наразі ми проводимо підготовку для отримання 12-ти актуальних професійних міжнародних кваліфікацій, викладаємо більше ніж 150 профільних дисциплін, на які є попит з боку ринку та клієнтів. Компанія PwC тісно співпрацює з вищими навчальними закладами не лише у Києві, а й в інших регіонах, де ми проводимо воркшопи для студентів, аби вони розуміли, яких знань та навичок сьогодні потребує бізнес. Тому наші курси корисні як для експертів, так і для тих, хто зараз лише набирається досвіду.

Так склалося, що в Академії PwC проходили навчання чимало працівників агрокомпаній, зокрема, з компанії ІМК. Згодом ми зустрілися з Алексом Ліссітсою (президент УКАБ, генеральний директор «ІМК»), який розповів про свою ідею створення проекту "Агрокебети". Оскільки ми дуже відкриті до нових ініціатив, то вирішили підтримати пропозицію Алекса та зголосились викладати перед студентами проекту, щоб ділитися своїми знаннями саме з новим поколінням. Чому? Тому що наша команда - це переважно представники new generation. Ми розуміємо, що разом з УКАБ формуємо суспільство, в якому буде дуже багато висококваліфікованих фахівців, і нам самим буде цікаво жити в такій країні.

- За яким принципом Академія обирала дисципліни для студентів проекту "Агрокебети"?

- Орієнтувалися на те, який «портфель знань та практичних навичок» є необхідним для успішного фахівця, а також що потрібно в першу чергу агробізнесу.

Команда Академії PwC має унікальну експертизу у таких напрямах як фінансовий менеджмент, бухгалтерія, управлінський облік, управління бізнес-процесами, операційна досконалість (Lean Six Sigma), управління персоналом, управління проектами та змінами, сучасні підходи та інструменти менеджменту. Саме ці дисципліни формують необхідні компетенції практика-професіонала.

Наприклад, концепція операційної досконалості Lean 6 Sigma. Дана методологія ґрунтується на прагненні підприємства ліквідувати всі види втрат за допомогою залучення у процес управління кожного працівника та максимальної орієнтації на споживача. Зокрема, актуальною проблемою для будь-якого бізнесу є часові втрати: підприємство може очікувати на поставки матеріалів або обладнання. А іноді працівники чекають на дозвіл від керівництва або ж просто відповіді на свій e-mail. У будь-якому разі результат один і той самий – втрата найціннішого для бізнесу ресурсу – часу. Lean 6 Sigma допомагає боротися з такими негативними явищами та підвищувати ефективність компанії.

Ми живемо в динамічному світі, який швидко змінюється, тому важливо вміти аналізувати ситуацію, виявляти ризики та керувати ними. Цілком природно, що у нашому курсі є тема ризик-менеджменту. Вона дозволяє вивчити природу ризиків і ті можливі інструменти, якими має володіти фахівець.

Розуміємо, що сьогодні необхідно розвивати мультизадачність, вміння працювати/керувати різними проектами та командами одночасно. Саме тому ми включили до нашого курсу проектне управління.

Розуміння та володіння основами фінансів та економіки повинно бути у більшості співробітників будь-якої компанії. Адже працівники мають знати, як вони можуть вплинути на операційний процес, щоб бізнес був прибутковим та ефективним.

Такі навички, як успішна робота в команді та побудова ефективної комунікації – безумовно є одними з ключових факторів успішної роботи організації. Цей напрямок дисциплін ми також дуже детально опрацювали в рамках програми.
- Які особливості були під час адаптації програми для студентів Агрокебет?

- Під час адаптації програми під проект звертали увагу на два моменти.

По-перше, нам потрібно було зробити класичний матеріал професійної кваліфікації, який взятий за основу, більш «живим» для аудиторії студентів. Оскільки ця програма підлаштована під бізнес для людей з досвідом та глибоким розумінням справи, інформація для лекцій була переформатована під студентів.

І другий момент - важливо враховувати те, що це покоління, яке дуже розумне, зчитує інформацію моментально, але з іншого боку - зацікавити та утримати фокус їхньої уваги дуже непросто. Тому різні інструменти soft і hard застосовувалися, для того, щоб цю увагу утримати.

Плюс, кожну тему курсу потрібно було адаптувати під аграрний напрямок. Дуже багато роботи та часу інвестовано експертами для того, щоб цю програму зробити, як хороший продукт саме з фокусом на галузеву агро спеціалізацію.

- Розкажіть, як Ви готуєтесь, коли розумієте, що до Вас приходить навчатись саме аграрна компанія?

- Навчальний матеріал потрібно супроводжувати практичними кейсами та кращими практиками у галузі. Лекції готують та проводять експерти з практичним досвідом в обраній сфері. Такий підхід в Академії PwC застосовується для всіх напрямів, які ми викладаємо, а саме фінансовий менеджмент, корпоративне управління, управління персоналом, внутрішній та ІТ аудит тощо.
- Працівники яких компаній навчаються у Академії?
-Це дуже широкий перелік компаній з аграрного сектору, телекомунікацій, металургії, банківського та фінансового сектору, паливно-енергетичного комплексу, рітейлу, ІТ, логістики та державного сектору.
Багато з них надають перевагу навчанню у корпоративному форматі, про що свідчать численні історії успіху, які Академія PwC висвітлює у своїх публікаціях на сайті.
Ми пишаємося тим, що можемо повсякчас експертно підтримувати бізнес. Наша головна мета – бути поруч із бізнесом та ділитися експертизою у будь-який час та бути адаптивними.
Сьогодні Академія PwC надає різноманітні формати навчання, включаючи онлайн-сесії, які є актуальними для бізнесу саме сьогодні.

Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети