Максим Шляховий: «Саме практика в провідних аграрних компаніях – це найважливіший досвід»

Продовжуємо серію інтерв'ю зі студентами, які хочуть навчатись на магістерській програмі «Агрокебети». В особистому інтерв'ю Максим Шляховий розповів, чому він обрав саме агро і чим його зацікавив проект «Агрокебети».
- Розкажи про себе та свою освіту.

Наразі мені 20 років. Після закінчення 9-го класу одразу вступив в коледж при Національному авіаційному університеті навчатись на економічному факультеті за спеціальністю «Фінанси та кредит». Тобто, наразі я вже здобув економічну освіту бакалавра і маю бажання вступити на магістерську програму «Агрокебети».

До коледжу навчався в спеціалізованій англійській школі №115 в місті Києві, де здобув хороші знання англійської мови.

Свого часу отримав цінний досвід роботи за кордоном — працював в місті Торонто в Канаді, де проживає мій тато. Він є громадянином Канади і має там свою рекламну компанію, яка випускає безкоштовну українсько-канадську газету для місцевої україномовної діаспори. В ній публікуються канадські та українські новини, щоб люди мали розуміння, що відбувається в Україні та світі. Я там жив і працював місяць та значно покращив свої знання англійської мови.

- Чому обрав саме навчання в сфері агро?

Вирішив розвиватись у цьому напрямку, тому що аграрний сектор був завжди привабливий з точки зору можливостей кар'єрного розвитку, адже в Україні відомі на весь світ родючі чорноземи і в нас дуже розвинене сільське господарство.

Переконаний, що агро продовжуватиме розвиватися, тому що багато іноземних країн хочуть інвестувати кошти саме в агропромисловий комплекс. Майбутнє України найближчим часом буде саме за агро.

- Як займаєшся саморозвитком? Чим цікавишся крім навчання?

Веду доволі активний спосіб життя, не подобається сидіти вдома. Стабільно відвідую зал та працюю над своєю фізичною формою. Займався багатьма видами спорту: бокс, фехтування, плавання. Маю в планах знайти час та навчитись грати в теніс.

Ходжу на курси англійської мови і хочу почати вивчати ще одну іноземну мову - французьку або іспанську. Взагалі, мені дуже подобається вивчати нові мови, вони мені легко даються.

Також читаю багато зарубіжної літератури англійською мовою, мені подобається фантастика.
  - Чому вирішив навчатись на проекті «Агрокебети»?

  Мене зацікавив цей проект тим, що він інноваційний, а навчальна програма розроблена згідно європейських стандартів. Мені імпонує те, що ми будемо взаємодіяти з людьми, які вже працюють в цій сфері та досягли успіхів. Серед менторів, які будуть передавати студентам свої знання, багато топ-менеджерів провідних аграрних компаній України.

  До цього я таких проектів в Україні ще не зустрічав. Вважаю його перспективним і переконаний, що цей проект змінить систему освіти в Україні.

  - Які в тебе плани на майбутнє?

  Я б хотів працювати в українській філії міжнародної аграрної компанії. Не хочу покидати Україну та вважаю, що ми маємо розвивати економіку та агробізнес країни, адже для цього є всі передумови. У майбутньому хотілось би їздити за кордон для обміну досвідом. Хочу, щоб більше іноземних країн інвестували кошти в нашу країну.

  - Які поради можеш дати студентам, які зараз вирішують чи йти їм на проект «Агрокебети»?

  Порекомендував би, щоб вони не вагались, адже проект дійсно цікавий. Я вважаю, що таких знань, які дасть цей проект, вони не отримають під час навчання в звичайному університеті, тому що саме практика в провідних аграрних компаніях – це найважливіший досвід.
   Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

   Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience™, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
   ОСТАННІ НОВИНИ
   FACEBOOK
   YOUTUBE
   TELEGRAM
   INSTAGRAM
   +38-067-769-86-58
   +38-067-538-18-81
   info@agrokebety.com
   ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
   ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
   Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
   Погоджуюсь
   Close
   НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
   Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
   *Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
   МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
   Розробка та просування:
   © 2020 Aгрокебети