Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Максим Шляховий: «Саме практика в провідних аграрних компаніях – це найважливіший досвід»

Продовжуємо серію інтерв'ю зі студентами, які хочуть навчатись на магістерській програмі «Агрокебети». В особистому інтерв'ю Максим Шляховий розповів, чому він обрав саме агро і чим його зацікавив проект «Агрокебети».
- Розкажи про себе та свою освіту.

Наразі мені 20 років. Після закінчення 9-го класу одразу вступив в коледж при Національному авіаційному університеті навчатись на економічному факультеті за спеціальністю «Фінанси та кредит». Тобто, наразі я вже здобув економічну освіту бакалавра і маю бажання вступити на магістерську програму «Агрокебети».

До коледжу навчався в спеціалізованій англійській школі №115 в місті Києві, де здобув хороші знання англійської мови.

Свого часу отримав цінний досвід роботи за кордоном — працював в місті Торонто в Канаді, де проживає мій тато. Він є громадянином Канади і має там свою рекламну компанію, яка випускає безкоштовну українсько-канадську газету для місцевої україномовної діаспори. В ній публікуються канадські та українські новини, щоб люди мали розуміння, що відбувається в Україні та світі. Я там жив і працював місяць та значно покращив свої знання англійської мови.

- Чому обрав саме навчання в сфері агро?

Вирішив розвиватись у цьому напрямку, тому що аграрний сектор був завжди привабливий з точки зору можливостей кар'єрного розвитку, адже в Україні відомі на весь світ родючі чорноземи і в нас дуже розвинене сільське господарство.

Переконаний, що агро продовжуватиме розвиватися, тому що багато іноземних країн хочуть інвестувати кошти саме в агропромисловий комплекс. Майбутнє України найближчим часом буде саме за агро.

- Як займаєшся саморозвитком? Чим цікавишся крім навчання?

Веду доволі активний спосіб життя, не подобається сидіти вдома. Стабільно відвідую зал та працюю над своєю фізичною формою. Займався багатьма видами спорту: бокс, фехтування, плавання. Маю в планах знайти час та навчитись грати в теніс.

Ходжу на курси англійської мови і хочу почати вивчати ще одну іноземну мову - французьку або іспанську. Взагалі, мені дуже подобається вивчати нові мови, вони мені легко даються.

Також читаю багато зарубіжної літератури англійською мовою, мені подобається фантастика.
  - Чому вирішив навчатись на проекті «Агрокебети»?

  Мене зацікавив цей проект тим, що він інноваційний, а навчальна програма розроблена згідно європейських стандартів. Мені імпонує те, що ми будемо взаємодіяти з людьми, які вже працюють в цій сфері та досягли успіхів. Серед менторів, які будуть передавати студентам свої знання, багато топ-менеджерів провідних аграрних компаній України.

  До цього я таких проектів в Україні ще не зустрічав. Вважаю його перспективним і переконаний, що цей проект змінить систему освіти в Україні.

  - Які в тебе плани на майбутнє?

  Я б хотів працювати в українській філії міжнародної аграрної компанії. Не хочу покидати Україну та вважаю, що ми маємо розвивати економіку та агробізнес країни, адже для цього є всі передумови. У майбутньому хотілось би їздити за кордон для обміну досвідом. Хочу, щоб більше іноземних країн інвестували кошти в нашу країну.

  - Які поради можеш дати студентам, які зараз вирішують чи йти їм на проект «Агрокебети»?

  Порекомендував би, щоб вони не вагались, адже проект дійсно цікавий. Я вважаю, що таких знань, які дасть цей проект, вони не отримають під час навчання в звичайному університеті, тому що саме практика в провідних аграрних компаніях – це найважливіший досвід.
   Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

   Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
   ОСТАННІ НОВИНИ
   FACEBOOK
   YOUTUBE
   TELEGRAM
   INSTAGRAM
   +38-067-769-86-58
   +38-067-538-18-81
   info@agrokebety.com
   ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
   ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
   Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
   Погоджуюсь
   Close
   НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
   Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
   *Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
   МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
   Розробка та просування:
   © 2020 Aгрокебети