Error get alias
Error get alias
Де і коли Ви навчались в ролі студента?
Навчалась я у Київському національному економічному університеті з 1995 по 2000 рр.
Який найбільш пам'ятний момент для Вас зі студентських часів?


Найбільше запам'яталося, що в університеті почалась ера комп'ютерів. Це була така рідкість, що доводилося сидіти в бібліотеці виписувати вручну необхідні тези з книг, потім писати від руки курсову роботу, а потім займати чергу у комп'ютерному класі, щоб набрати курсову на комп'ютері. Згадую ці часи з сумом за втраченим часом, але навички роботи на комп'ютері дозволили мені швидко знайти роботу.
Що Ви порадите сучасним студентам: на що витрачати свій час та гроші?
Дізнайся більше про компанію ментора:
Під час студентських років варто докладати максимум зусиль на оволодіння практичними навичками саме в професійній сфері діяльності – по можливості відвідувати галузеві виставки, обов'язково проходити практику, спілкуватися з досвідченими спеціалістами, спробувати вчитися по обміну за кордоном.

Не варто витрачати гроші і час на курси іноземних мов чи програмування – зараз достатньо контенту в інтернеті, щоб успішно опанувати це самим.


«АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво» – це проєкт про навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво в українському агро.
Ціль проєкту – підтримати розвиток аграрної галузі України та забезпечити потреби у фахівцях з відповідними практичними навичками та компетенціями.
Приєднуйтеся до Telegram каналу проєкту «АгрокебетиPRO»: анонси заходів, актуальні вакансії в агро, навчальні можливості та багато іншого. Не проґавте можливість, всього один клік: agrokebetypro

Проєкт реалізується освітнім проєктом «Агрокебети» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2021 Aгрокебети