Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Агрокебети підсумували перші успіхи та виклики за рік функціонування проекту

26 травня відбулась онлайн-конференція "Рік з Агрокебетами: перші успіхи та виклики" за участі членів Наглядової Ради, менторів, представників освіти і студентів.
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
На підсумковому заході були окреслені результати діяльності проекту "Агрокебети" за перший рік після запуску на базі НУБіП, перспективи розвитку та поширення проекту на регіональні університети, а також переваги участі у проекті для бізнесу.

Нагадаємо, що проект "Агрокебети" - це удосконалена магістерська програма, яку було створена у співпраці бізнесу і державних навчальних закладів вищої освіти в січні 2019 року асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Перший рік навчання пройшов під патронатом ректора НУБіП Ніколаєнка Станіслава. За словами голови Наглядової ради освітньої програми "Агрокебети", президента УКАБ Алекса Ліссітси, співпраця розпочалась із домовленості "робити так, як потрібно для бізнесу", що стало ключовою запорукою успіху для розробки та наповнення програми "Агрокебети".

Ректора НУБіП Ніколаєнко Станіслав доповнив, що оцінка студентів роботодавцями має бути обов'язковою для формування не лише світового рейтингу QS World University Rankings, а й для українського рейтингу закладів вищої освіти.

Також він відмітив, що найкраще оцінити конкурентоспроможність студентів може саме бізнес, а в мету роботи кожного університету повинно бути закладено забезпечення економіки України висококваліфікованими кадрами.

Проте, така зміна парадигми аграрної освіти повинна починатися ще із сільських шкіл та правильного розподілу державного фінансування.

Андрій Загорулько, ментор проекту від компанії ІМК, в свою чергу зазначив, що завдяки новому формату освіти, який практикується в проекті спільно з бізнесом, можна побачити швидкий ріст студентів. "Крім менторства, я також викладав в студентів і мені було приємно спостерігати, як вони змінюються: прийшли зовсім молодими, в когось ще десь думки літали, а вже через півроку ми спілкуємось з людьми, які можуть зробити комплексний аналіз підприємства, які задають предметні питання, які розуміються в технологіях та знають, де шукати інформацію та як її використовувати, - ділиться спостереженнями Андрій,- впевнений, що під кінець практики вже будемо мати готових працівників, які далі підуть в компанії".

"По змісту програма "Агрокебети" - це дійсно унікальний формат, який повинен змінити підходи в нашій освіті. Тут виграють дві сторони: і самі студенти, які достатньо швидко отримують ті практичні навички, які необхідні їм потім в роботі, і бізнес, який витрачає час та кошти для того, щоб отримати підготовленого спеціаліста", - доповнює ментор Сергій Доброгорський, директор агродепартаменту компанії «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

Тетяна Іщенко, директор Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, член Наглядової ради освітнього проекту «Агрокебети», відзначила наступні позитивні характеристики проекту: менторство, практична складова та викладачі бізнесу.

Показником успіху, на її думку, стало бажання інших університетів імплементувати напрацьовану програму Агрокебет в своїх регіонах.

Якщо студент хоче якісно будувати свою кар'єру, то Владислава Магалецька, віце-президент SigmaBleyzer, член Наглядової ради освітнього проекту «Агрокебети» радить наступне: "Звертайте увагу на агросектор, оскільки на сьогоднішній момент, це галузь, яка в найближчому майбутньому буде формувати близько 50% експорту нашої країни. Навіть, якщо говорити про ситуацію, яка спричинена короновірусом, то коли оцінюють можливий спад економіки і шляхи виходу, то більшість говорять саме про аграрний сектор. Він є золотою картою України".

Володимир Міропольський, HR-лідер в Україні та Польщі, Corteva Agriscience додав, що загалом у світі є 3 місця з найкращими кліматичними умовами для сільського господарства: Айова (США), Україна та Бразилія. "Ми маємо чудові перспективи, враховуючи кліматичні умови, потенціал людей та використання нових знань і напрацьованого досвіду, котрий вже є в компаніях для того, щоб розвивати аграрну галузь через власне такі проекти як "Агрокебети", - коментує Володимир. Також Володимир відзначив, що ще одним позитивним ефектом проекту є популяризація роботи в агросфері серед молоді: "Нещодавно проведене компанією Corteva Agriscience всеукраїнське опитування молоді показало, що існує недостача доступної інформації про агросферу, і саме програма "Агрокебети" допомагає вирішити це питання, поширюючи інтерес до роботи в агро серед молоді".

Закликом приєднання до програми Агрокебети-2020 було звернення самих студентів проекту:

"Шанс вступити до проекту не можна втрачати. Це єдина українська програма в агро, де з вами буде працювати ментор, де вас чекає практика, на яку ви не підете просто так з інших спеціальностей", - запевняє студентка Юлія Олар.

"Вдача - це коли можливість зустрічається з підготовленістю, - цитуючи ментора, каже Дмитро Прядун, студент проекту, - тому, робіть все, щоб бути підготовленими, а Агрокебети вам вже надають всі можливості".

Додатково про плани на наступний набір:
  • Агрокебети-2020 планується реалізовувати в межах 6 університетів:
  • Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ)
  • Вінницькому національному аграрному університеті (м.Вінниця);
  • Сумському національному аграрному університеті (м.Суми);
  • Таврійському державному агротехнологічному університеті (м.Мелітополь);
  • Херсонському державному аграрному університеті (м.Херсон);
  • Луганському національному аграрному університеті (м.Старобільськ).

Проєкт USAID підтримає впровадження проєкту "Агрокебети" в університетах Сходу України - Луганському національному аграрному університеті і Таврійському державному агротехнологічному університеті ім.Д.Моторного у 2020-2021 і 2021-2022 роках.

На базі Херсонського державного аграрно-економічного університету проєкт буде реалізовано за підтримки ЄБРР.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети