Error get alias
Error get alias
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:

Топ-11 іноземних спікерів "Агрокебети"-2019 формують професіонали з шести країн різних куточків світу

Магістерська програма "Агрокебети" формує остаточний список викладачів та гостьових спікерів, що навчатимуть студентів з кебетою вже з вересня цього року.
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Магістерська програма "Агрокебети", що заснована Асоціацією "Український клуб аграрного бізнесу" на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України у січні 2019 року, формує остаточний список викладачів та гостьових спікерів, що навчатимуть студентів з кебетою вже з вересня цього року.

Програма проекту побудована з основних трьох частин: hard skills, people та management, кожна з яких включає до семи дисциплін, які студенти будуть вивчати протягом усього курсу тривалістю 1,5 роки. Одинадцять іноземних спікерів з шести країн світу вже готові розпочати революцію аграрної освіти в Україні.

До блоку "Hard skills" приєднується Вільям Наменста з Нідерландів та поділиться своїм досвідом ведення агробізнесу в західній Німеччині. В своїх 36 років, Вільям керує фермою в 450-ти гектарів землі та, очевидно, має список порад для тих, хто лише планує свій стартап. Продовжують список спікерів два зіркових професори: Хадлі Ренді Кутчер — професор університету Саскачевана, що є одним з кращих в Канаді та Ян Крен — професор Університету ім. Менделя з Чехії. Під керівництвом Х. Ренді Кутчера студенти отримують ступінь професорів в Канаді, а Ян Крен є членом більше 10 наукових рад в Чехії та за її межами. Даний блок також доповнює викладач з французької інженерної школи UniLaSalle — Геноль Булч. Його та інших фахівців з цього університету за підтримки франко-української торгової палати (CCIFU) запросив скарбник палати Жерар де Ла Салль, засновник компаній Альфагро та Екіпагро в Україні. Основним напрямком діяльності Г. Булча останні роки є дослідження в сфері селекції рослин та її методи.
Курс аграрної інженерії залучає завідувача кафедри сільськогосподарської техніки та нових технологій, UniLaSalle — Саймона Рітц. В своєму професійному досвіді Саймон має 14 країн, в яких консультує приватних та державних інвесторів у масштабних аграрних проектах. Про технічні аспекти механізації розкаже власник нідерландською компанії "HuizingHarvest" — Ніко Хуазінг. "Тваринництво" буде викладати італієць Даріо Марчетті — екс-генеральний директор в Україні та Білорусії компанії "Данон".

Наступними важливими блоками програми є "People" та "Management", до яких приєднуються: професор Інституту Аграрного Розвитку в Країнах з Перехідною Економікою ім. Лейбніца — Альфонс Бальманн, директор Bungulla Tech Pty Ltd — Бред Джонс, консультант з навчання по промисловості нідерландської Академії Fedecom — Пауль Дійкстра та головний координатор та викладач по садівництву Університету Ван Холла Ларенштейна прикладних наук Леуварден — Дік Купер.

Оскільки, головною ідеєю проекту є тісний зв'язок студентів з практиками сучасного агробізнесу, залучення іноземних спікерів посилює ефективність такого підходу. В свою чергу, зацікавленість в проекті "Агрокебети" зі сторони спеціалістів з-за кордону підтверджує привабливість українського аграрного сектору.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети