Топ-11 іноземних спікерів "Агрокебети"-2019 формують професіонали з шести країн різних куточків світу

Магістерська програма "Агрокебети" формує остаточний список викладачів та гостьових спікерів, що навчатимуть студентів з кебетою вже з вересня цього року.
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Магістерська програма "Агрокебети", що заснована Асоціацією "Український клуб аграрного бізнесу" на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України у січні 2019 року, формує остаточний список викладачів та гостьових спікерів, що навчатимуть студентів з кебетою вже з вересня цього року.

Програма проекту побудована з основних трьох частин: hard skills, people та management, кожна з яких включає до семи дисциплін, які студенти будуть вивчати протягом усього курсу тривалістю 1,5 роки. Одинадцять іноземних спікерів з шести країн світу вже готові розпочати революцію аграрної освіти в Україні.

До блоку "Hard skills" приєднується Вільям Наменста з Нідерландів та поділиться своїм досвідом ведення агробізнесу в західній Німеччині. В своїх 36 років, Вільям керує фермою в 450-ти гектарів землі та, очевидно, має список порад для тих, хто лише планує свій стартап. Продовжують список спікерів два зіркових професори: Хадлі Ренді Кутчер — професор університету Саскачевана, що є одним з кращих в Канаді та Ян Крен — професор Університету ім. Менделя з Чехії. Під керівництвом Х. Ренді Кутчера студенти отримують ступінь професорів в Канаді, а Ян Крен є членом більше 10 наукових рад в Чехії та за її межами. Даний блок також доповнює викладач з французької інженерної школи UniLaSalle — Геноль Булч. Основним напрямком діяльності Г. Булча останні роки є дослідження в сфері селекції рослин та її методи.
Курс аграрної інженерії залучає завідувача кафедри сільськогосподарської техніки та нових технологій, UniLaSalle — Саймона Рітц. В своєму професійному досвіді Саймон має 14 країн, в яких консультує приватних та державних інвесторів у масштабних аграрних проектах. Про технічні аспекти механізації розкаже власник нідерландською компанії "HuizingHarvest" — Ніко Хуазінг. "Тваринництво" буде викладати італієць Даріо Марчетті — екс-генеральний директор в Україні та Білорусії компанії "Данон".

Наступними важливими блоками програми є "People" та "Management", до яких приєднуються: професор Інституту Аграрного Розвитку в Країнах з Перехідною Економікою ім. Лейбніца — Альфонс Бальманн, директор Bungulla Tech Pty Ltd — Бред Джонс, консультант з навчання по промисловості нідерландської Академії Fedecom — Пауль Дійкстра та головний координатор та викладач по садівництву Університету Ван Холла Ларенштейна прикладних наук Леуварден — Дік Купер.

Оскільки, головною ідеєю проекту є тісний зв'язок студентів з практиками сучасного агробізнесу, залучення іноземних спікерів посилює ефективність такого підходу. В свою чергу, зацікавленість в проекті "Агрокебети" зі сторони спеціалістів з-за кордону підтверджує привабливість українського аграрного сектору.
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience™, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
ОСТАННІ НОВИНИ
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети