Нещодавно
відбулись візити студентів на виробництва, під час яких майбутні аграрії отримали інформацію про компанії, в яких вони проходитимуть практику. Тепер настав час для понад 20 менторів та десяти освітян отримати інформацію про осучаснену та поглиблену практику, яку проходять студенти Луганського національного аграрного університету та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
Відкрив зустріч
Анатолій Циркун, керівник програми «Агрокебети», який нагадав про одну з основних цілей проєкту: залучити існуючий та успішний агробізнес до процесу підготовки спеціалістів, які навчаються в університетах-учасниках програми
«Агрокебети-Схід».
Саме цю ціль і допомагають реалізувати ментори – професіонали-практики провідних аграрних компаній.
«Ми вдячні кожному, хто зголосився стати ментором, оскільки розуміємо, що це – інвестиції часу та зусиль, - відмітив
Анатолій Циркун. –
Однак і результат достойний: можливість розвинути, підтримати та мотивувати сьогоднішнього студента – майбутнього професіонала».
«Ментор – це одна з ключових осіб, які впливають на розвиток студента як професіонала, – наголосила
Олена Ковтун, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Національного університету біоресурсів та природокористування України, у якому в 2019 році було успішно пілотовано
«Агрокебети».
- Адже ментор познайомиться з майбутнім аграрієм в перший день практики, навесні, а закінчить цю роботу взимку, коли студент захищає спільно створену магістерську та отримує диплом. Але і після цього спілкування, впевнені, не завершиться: студентів «Агрокебети-Схід» чекатиме робота в компаніях своїх менторів».